Kim jest Jan Traczyk? [płyta, szansa na sukces, instagram]

Jan Traczyk jest wokalistą, który jest znany z roli Jana w musicalu kultowym Metro. Jest także znany z udziału w takim programach jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland” czy też „Must Be The Music”. Właśnie zapowiada swoją pierwszą płytę. Jego piosenka „Chciałbym to być ja” robi prawdziwą furorę.

Płyta debiutancka

Jan Traczyk ma obecnie trzydzieści pięć lat. Mieszka w Warszawie. Pracuje od kilku lat w warszawskim Studio Buffo. Gra nam rolę Jana w musicalu wręcz uwielbianym Metro. Szersza publiczność kojarzyć go może z udziału w jednej z edycji muzycznego programu o tytule „Must Be The Music”. W programie tym zachwycił swoim wykonaniem „Angels” z repertuaru Robbiego Williamsa. Dużą popularność także zdobył występując w programie „The Voice of Poland”.

Jan bardzo intensywnie pracował nad swoją płytą debiutancką. Była zapowiadana piosenkę genialną „Chciałbym to być ja”. Do kawałka został nagrany teledysk. Teledysk ten był bardzo wyjątkowy. Bowiem w teledysku tym wystąpili tancerze, które były znane z programu „Taniec z Gwiazdami”. Dokładnie mowa tutaj o Janji Lessar oraz Krzysztofie Hulboj. Bardzo ważną informacją jest to, że Jan komponuje samodzielnie i do tego sam tworzy teksty piosenek.

Ciężka praca się opłaca

Jakby nie było od czasu debiutanckiej płyty Janka minęło sporo czasu. Jednak do dzisiaj jest ona wspominana, ponieważ Jan przyłożył się do niej naprawdę na tysiąc procent. Sam po latach przyznaje, że piosenka ta nie dawała mu spać. Piosenka ta wryła się bardzo głęboko w emocje. Przyznaje, że jest przywiązany w zasadzie do każdego słowa oraz także każdej nuty oraz niezależnie od tego czy się komukolwiek spodobała. Janek do dzisiaj jest bardzo związany z tą piosenką. W zasadzie musimy mieć na uwadze, że to od piosenki tej wszystko się zaczęło. Nic dziwnego, że ma olbrzymi sentyment.

Musimy przyznać, że z roku na rok Jan Traczyk robi coraz większą popularność. Grono jego fanów wzrasta cały czas. Widać to nie tylko na YouTubie, ale także w mediach społecznościowych. Naprawdę piosenki Jana Traczyka są genialne. Najważniejsze jest jednak to, że mają pewne przesłanie. Nie jest to tak, że są to piosenki o niczym. Czasem niestety u innych artystów tak się zdarza, że słuchając danej piosenki kompletnie nie wiemy o czym ona jest.

W przypadku Janka Traczyka nie ma o tym mowy. Z każdej jego piosenki coś wyciągniemy. Tego możemy być pewni. Nie mamy tutaj do czynienia z piosenkami pisanymi na kolanach. Każda piosenka ma swoje przesłanie, z którym możemy się utożsamić.