Kim jest Jagoda Judzińska? [kuchenne rewolucje, top model, bielactwo]

Jagoda Judzińska była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek piątek edycji show Top Model. Wprawdzie udział w programie nie zaowocował sukcesem w modelingu, ale Jagoda zyskała spore grono fanów, których liczba na Instagramie przekroczyła już 31 tysięcy. Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się losy aspirującej modelki, czytajcie dalej!

Kim jest Jagoda Judzińska?

Jagoda Judzińska studiowała na Wyższej Szkole Humanistyczno-Przyrodniczej w Sandomierzu. Od dzieciństwa choruje na bielactwo, ale choroba nie wpłynęła na jej życie, o czym świadczy, chociażby zakwalifikowanie się do Top Model. Chociaż udział w programie nie zaowocował karierą w branży, Jagoda ma na koncie kilka udanych sesji zdjęciowych.

Wiele osób postrzega ją jako buntowniczkę, jednak Jagoda nie do końca się z tym zgadza. Przyznaje jedynie, że nie ma problemu z powiedzeniem ludziom prawdy i tego, co myśli, nie boi się również brać odpowiedzialności za swoje słowa.

W wolnych chwilach zakłada na uszy słuchawki i śpiewa. Swoich sił próbowała nawet w Idolu, jednak odpadła na etapie castingów. Aktualnie tworzy swoje własne utwory muzyczne. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma talent muzyczny, o czym świadczy jej debiutancka piosenka Dzień i noc.

Judzińska pojawiła się również w innych telewizyjnych formatach. Wystąpiła m.in. w roli niezbyt uprzejmej kelnerki w Kuchennych rewolucjach.

Największym wzorem i inspiracją dla Judyty jest dla Chantelle Brown, modelka z bielactwem. Dziewczyna przyznaje, że to dzięki niej jest dziś w miejscu, w którym jest.

Jagoda Judzińska — bielactwo

Jagoda Judzińska od samego początku, gdy pojawiła się w mediach, otwarcie mówiła o swojej chorobie. Dziewczyna od dzieciństaw choruje na bielactwo, które nie stało się wcale przeszkodą w rozwoju kariery. Wręcz przeciwnie. Plamy na skórze były jej cechą charakterystyczną. Modelka postanowiła jednak się ich pozbyć. W czerwcu 2020 roku udzieliła na ten temat szczerego wywiadu w Gazecie Wyborczej.

Pragnęłam pokazać, że warto walczyć o marzenia mimo niedoskonałości.

Jagoda Judzińska — dziecko, partner

W 2020 roku Jagoda Judzińska zaręczyła się z Michałem Zubą, o czym poinformowała swoich fanów, zamieszczając zdjecie w mediach społecznościowych. Na zdjęciu na Instagramie widać modelkę, która dumnie prezentuje pierścionek na tle morza.

Jagoda wraz z ukochanym wychowuje córkę — Michalinę, która na świat przyszła w listopadzie 2019 roku.

Jagoda Judzińska — Instagram

Jagoda Judzińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @jagodajudzinska. Aktualnie jej profil obserwuje 31,1 tysiąca użytkowników tego serwisu. Można tu zobaczyć m.in. zdjęcia modelki, na których pokazuje swoje niedoskonałości związane z bielactwem. Chętnie relacjonuje również rozwój swojego dziecka.