Kim jest Hailey Baldwin?

Czy wiesz kim jest Hailey Baldwin? Jest to oczywiście żona Justina Biebera, ale nie tylko. Kobieta została określona mianem najlepszej modelki. Poznajmy bliżej tę fantastyczną kobietę, która rozkochała w sobie Justina Biebera – idola nastolatek na całym świecie.

Spora kariera w modelingu

Hailey Baldwin to córka znanego aktora Stephana Baldwina oraz równie znane brazylijskiej graficzki Kennyi. To nie koniec sławnych osób w rodzinie Baldwing. Bowiem wujek Hailey Baldwin to Alec Baldwin. Doskonale wiemy, że jest to aktor światowej sławy. Bez wątpienia należąc do takiej rozpoznawalnej rodziny Hailey Baldwin nie miała zbyt łatwego życia. W związku z tym miała w liceum specjalny, indywidualny tok nauczania. Hailey Baldwin pochodzi z Tucson w Arizonie. Jej największa pasją w życiu jest balet. Musimy zaznaczyć, że Hailey Baldwin miała nawet kilka niewielkich epizodów w aktorstwie. Jednak nie zdecydowała się pójść w ślady swojego wujka, jak i także taty. Dziewczyna była również prowadząca w programie muzycznym w Stanach Zjednoczonych „Drop the Mic”. Hailey Baldwin jednak zdecydowała się postawić na karierę w modelingu. Dzięki swojej oryginalnej oraz niezwykłej urodzie zyskała bardzo dużą rozpoznawalność w branży. Udało jej się chodzić w pokazach z największych domów mody. Hailey Baldwin przyjaźni się od lat z koleżanką z tej samej branży – znaną Kendall Jenner.

Małżeństwo z Justinem Biberem

Justin Bieber oraz Hailey Baldwin poznali się w roku 2009. Wszystko za sprawą ojca znanej modelki. Dziewczyna początkowo była wielką fanką samego muzyka, jak i także jego znanej twórczości. Niemal od razu się ze sobą zaprzyjaźnili. Jednak po pewnym czasie ich kontakt na pewien czas się zerwał. Dokładnie na przełomie roku 2014 i 2015 mieli ze sobą przelotny romans. Jeszcze chwilę wcześniej przed tymi wydarzeniami Justin był chłopakiem Seleny Gomez. Po pewnym czasie zdecydował się nawet do niej wrócić. Hailey Baldwin zaczęła się wówczas spotykać z Lewisem Hamiltonem (kierowcą rajdowym). Jakiś czas później łączono ją ze sławnym muzykiem Shawnem Mendesem. Jednak ostatecznie zeszła się z Justinem Biberem i to z z nim postanowiła stworzyć coś na stałe. Para przepięknie ze sobą wygląda. Widać, że są w sobie zakochani i nie widzą świata poza sobą.

Bardzo wielu fanów tej pary było zaskoczonych decyzją (dosyć szybką) o wzięciu ślubu. Widać, że myślą o sobie jak najbardziej poważnie i nie biorą pod uwagę żadnych innych możliwości. Cieszy nas to, że dwie sławne osoby połączyły się tak pięknym uczuciem oraz także trwałym.