Kim jest Ewa Staniszewska? [wiek, Instagram, makeup]

Gdy interesuje nas Ewa Staniszewska i zaczniemy szukać informacji na jej temat, to z pewnością rzuci nam się w oko, że jest influencerką. Zacznijmy zatem sobie od tego kim jest influencer.

Kim jest influencer?

Influencerzy wpływają skutecznie na opinie innych. Co więcej ich pozytywna rekomendacja warta jest często więcej niż kampania reklamowa wysokobudżetowa. Budują oni umiejętnie wokół siebie grupę odbiorców lokalnych, z którymi ich łączą silne relacje oraz także zainteresowania. To dzięki tym właśnie cechom rozpychają się coraz szerzej łokciami zarówno w świecie reklamy, jak i także marketingu.

Influencerem określić możemy w skrócie osobę wpływową, która ma możliwość wpływu na decyzję czy też opinię innych. Takie właśnie zdefiniowanie influencera jednak jest nieco kłopotliwe. W praktyce tak naprawdę każdy z nas posiada możliwość wpływania na decyzję innej osoby. W kontekście szerszym influencer nie tylko już wpływa, ale także posiada relacje trwałe z odbiorcami masowymi, którzy silnie się z nimi utożsamiają.

Zdaniem przez siebie wyrażonym umiejętnie potrafią oddziaływać na opinie skupionej społeczności wokół siebie. Zamiennie określać możemy taką osobę liderem opinii czy też przywódcą. Dlatego też przyjmijmy, że influencerem najczęściej jest osoba, która posiada vloga, bloga, konto na Youtubie, Snapchacie czy też innym społecznościowym portalu. Swoją opinią może wpłynąć na grono przynajmniej kilkuset osób.

Na pewno proście jest wpływać na opinie swoich odbiorców, gdy w rzeczywistości jesteśmy postrzegani jako eksperci w konkretnej dziedzinie. Inną kategorią influencerów tworzą osoby publiczne. Mowa tutaj o sportowcach, politykach, dziennikarzach czy też ogólnie rzecz biorąc celebrytach. Ich tak zwana strefa wpływa najczęściej sięga znacznie dalej niż blogera lub też osoby, która prowadzi vloga w serwisie YouTube. Gdzie się natkniemy w Internecie na Influencerów? W zasadzie to w każdych mediach społecznościowych, zaczynając od Facebooka, który jest najpopularniejszy. Nie możemy zapominać o tradycyjnym blogu, Twitterze czy też na Snapchacie, który zdobywa obecnie coraz większą rzeszę fanów.

Naczelna influencerka

Tak właśnie doszliśmy do Ewy Staniszewskiej. Ewa Staniszewska jest polską gwiazdą Instagrama. Jest także influencerką, która ma konto aktywne na Instagramie. Obecnie Ewa Janiszewska może się pochwalić 990 postami i średnio 294072 followersami na Instagramie. Co więcej jest na 138 pozycji rankingów followersów właśnie na Instahramie. Jeden post dostaje mniej więcej 144 komentarzy oraz otrzymuje prawie 10 tysięcy lajków.