Kim jest Ernest Musiał? [wiek, instagram, narzeczona]

Ernest Musiał znany jest przede wszystkim widzom seriali telewizji TVN 19+ oraz Szkoła. Szerszą rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie Ameryka Express. Mężczyzna prywatnie związany jest z youtuberką i instagramerką Gosią Heretyk. Bardzo często pojawia się w jej filmikach. Co jeszcze warto wiedzieć o Erneście Musiale?

Kim jest Ernest Musiał?

Ernest Musiał obchodzi swoje urodziny 20 lutego. Nie jest jednak znany jego rok urodzenia. Wiadomo jedynie, że jest o trzy lata młodszy od swojej partnerki. Gosia Heretyk urodziła się w 1993 roku, co oznacza, że Ernest skończył niedawno 25 lat.

Aktor do tej pory znany był głównie fanom serialu 19+, gdzie od 2016 roku (czyli od samego początku istnienia serialu) wciela się w postać Arkadiusza Brzozowskiego. Rola w dokumentalizowanej produkcji telewizyjnej Siódemki przyniosła mu sporą popularność, zwłaszcza wśród młodych ludzi. W 2013 roku pojawił się w serialu Dzieciaki, gdzie wcielił się w postać Patryka. Wystąpił też w krótkometrażowym filmie Chłopcy zagrał piłkarza.

Ernest Musiał — życie prywatne

Musiał związany jest z Małgorzatą Heretyk, którą poznał na planie 19+. Gorące uczucie zaowocowało zaręczynami w 2019 roku, o czym oboje poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

Para wystąpiła razem w drugiej edycji programu Ameryka Express. Szalony wyścig na trasie przebiegającej przez egzotyczną Gwatemalę i Kolumbię potraktowali jako swoją… podróż przedślubną.

Ernest Musiał — Instagram

Ernest Musiał prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ernestmusial1. Obserwuje go ponad 238 tysięcy osób. Na jego koncie można zobaczyć sporo zdjęć związanych z planami zawodowymi, jak i z życia prywatnego. Między innymi na Instagramie poinformował o swoich zaręczynach z ukochaną Małgorzatą Heretyk.