Kim jest Beniamin Gawliński? [wiek, Instagram, dziewczyna]

Może wydawać się to niemożliwe, ale Beniamin Gawliński jest już po dwudziestce. Razem ze swoim ojcem gra w popularnym zespole Wiki. Otwarcie jednak przyznaje, że nie jest to jego zajęcie stałe. Wszystko z uwagi na studia oraz także swój własny zespół Hologram.

Ojciec z synek

Robert i Beniamin Gawliński jakiś czas temu pojawili się po raz pierwszy w telewizyjnym programie. Ojciec i syn byli gośćmi w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. Co Rober Gawliński myśli o umiejętnościach muzycznych syna? Po usłyszeniu pytania czy jest fanem zespołu swojego syna zaczął się śmiać. Po chwili przyznał, że pytania tego typu są po prostu najgorsze. Oczywiście wszystko zostało zachowane w bardzo żartobliwym tonie. Jednak nie omieszkał pochwalić swojego syna i stwierdził z dużym przekonaniem, że świetnie sobie radzi z gitarą.

W programie „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli także troszkę o swojej rodzinie. Żona Roberta Gawlińskiego jest menadżerką zespołu Wilki, a dzieci po tacie przejęły zainteresowanie muzyką. Zdradzili nawet kilka rodzinnych tajemnic.

Benjamin na antenie przyznał, że mieszka w dalszym ciągu z rodzicami. Pytanie czy jest fajnie, nieco się zawstydził. Odparł jednak, że jest naprawdę dobrze. Rodzice są tolerancyjni. Beniamin może codziennie kilka godzin spędzać na graniu na gitarze i nie przeszkadza to nikomu. Skargi od sąsiadów spadają oczywiście na kark rodziców. Młodzieniec także potwierdził, że spróbował pierwszy raz papierosów oraz alkoholu pod nadzorem rodziców.

Ciekawy model wychowawczy

Beniamin przyznaje, że jest to bardzo fajny model wychowawczy, gdy można swojego pierwszego papierosa zapalić z rodzicami i pierwszy raz z nimi się napić, a nie gdzieś pod śmietnikiem po szkole. Na pewno dzięki temu zapobiega się dosyć słabym sytuacjom.

Robert Gawliński, gdy opowiada o swoich relacjach z synami wyznał, że zaczął z nimi szukać intensywnego kontaktu, gdy mieli jakieś trzy latka. Wcześniej bliźniakami Emanuelem oraz Beniaminem zajmowała się głównie Monika, żon lidera zespołu Wilki.

Obecnie Beniamin pokazuje  się coraz częściej ze swoim tatą. Występują razem z Wilkami na scenie. Dużo czasu zajmują jednak graficzne studia, wcześniej chłopak także studiował malarstwo. Na pytanie, czy się będzie utrzymywał z muzyki, odpowiedział, że trudno jest to stwierdzić.

Na pewno musimy stwierdzić, że jest to świetna rodzina. Widać, że się kochają oraz darzą się wzajemnym szacunkiem. Będziemy obserwować jak dalej potoczy się kariera Beniamina. Trzymamy za niego kciuki i serdecznie mu kibicujemy.