Kim jest Beniamin Andrzejewski? [wiek, instagram, 19+]

Beniamin Andrzejewski znany jest z serialu 19+, gdzie wciela się w postać Irka Sobczaka. Młody aktor wystąpił również w 3. edycji programu Agent Gwiazdy, gdzie zaprzyjaźnił się z raperem Peją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat przystojnego mężczyzny.

Kim jest Beniamin Andrzejewski?

Beniamin Andrzejewski urodził się 31 marca 1992 roku w Zabrzu. Niedługo będzie zatem obchodził swoje 29 urodziny. Szerszej publiczności dał się poznać w 2016 roku, biorąc udział w serialu telewizji TVN o nazwie 19+, gdzie wciela się w postać Irka Sobczaka. Młody aktor nie ogranicza się jednak tylko do występów w telewizji. Można go również zobaczyć na deskach teatrów.

W 2018 roku Andrzejewski wziął udział w hitowym show TVN Agent Gwiazd 3. Był jednym z mniej znanych uczestników. Ostatecznie aktor odpadł w 5 odcinku. Żalu z odpadnięcia Beniamina nie krył raper Peja — mężczyźni mocno zaprzyjaźnili się na planie Agenta. Andrzejewski przekazał jokera Piotrowi w dowód sympatii. Ten z kolei przekazał go Karolinie Ferenstein-Kraśko, która honorowo oddała swojego jokera.

Beniamin Andrzejewski świetnie radzi sobie również po drugiej stronie kamery. Mężczyzna zafascynowany jest nie tylko aktorstwem, ale także reżyserią filmową, którą zresztą studiował na prywatnej uczelni w Krakowie.

W wolnym czasie Andrzejewski jest instruktorem windsurfingu.

Beniamin Andrzejewski — Instagram

Beniamin Andrzejewski prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @beniamin.andrzejewski. Aktualnie jego profil obserwuje 159 tysięcy osób. Aktor wrzuca sporo zdjęć ze znajomymi, widać również, że bardzo lubi spędzać wolny czas na siłowni.