Kim jest Anna Dec? [wiek, Instagram, tvn]

Anna Dec to jedna z najpiękniejszych polskich pogodynek. Zanim trafiła do stacji TVN Meteo, prowadziła program Magazyn Żeglarski i pracowała przy kilku innych produkcjach telewizyjnych, m.in. Rozmowy w biegu oraz Projekt Plaża. Telewidzowie podziwiają ją nie tylko za profesjonalizm, ale także ze świetny wygląd oraz rewelacyjną figurę, którą często podkreśla w kusych kreacjach. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego pięknej pogodynki, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Anna Dec?

Anna Dec urodziła się 26 lipca 1989 roku w Łapach, miejscowości położonej w powiecie białostockim. Piękna pogodynka ma aż czwórkę rodzeństwa. O karierze w telewizji marzyła jeszcze w dzieciństwie i marzenie to starała się je konsekwentnie spełniać. Już jako dziecko brała udział w licznych konkursach recytatorskich.

Studiowała socjologię na Uniwersytecie w Białymstoku oraz zarządzanie i marketing/ komunikację społeczną i PR na prywatnej uczelni w Warszawie.

Od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Od 2013 roku jest prezenterką pogody w TVN Meteo, a od stycznia 2014 roku — na antenie TVN24 Biznes i Świat. Od jesieni 2015 roku prezentuje pogodę w TVN Meteo Active, TVN24, TVN24BIS, TTV, TVN. Przez dwa lata prowadziła program Magazyn Żeglarski. Pracowała także przy kilku innych produkcjach telewizyjnych, m.in. Rozmowy w biegu i Projekt Plaża. Sporadycznie występuje w roli konferansjerki. W 2014 roku Anna Dec zwyciężyła w europejskim konkursie na najlepszego prezentera pogody Wettergipfell.

Piękna pogodynka prowadzi także bloga, na którym dzieli się ze swoimi czytelnikami miłością do zdrowego stylu życia, a także pokazuje, jak radzić sobie z chorobą tarczycy Hashimoto. Opowiada również, jak radzi sobie w roli mamy, a także dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. Bloga Anny Dec można znaleźć pod adresem www.annadec.com.

Anna Dec — życie prywatne

Anna Dec od lat związana jest z partnerem o imieniu Tomasz. Para wspólnie wychowuje córeczkę o imieniu Zuzia. Pogodynka sporadycznie zamieszcza zdjęcia swojej rodziny w sieci, ale z tych opublikowanych jednoznacznie wynika, że są bardzo zgrani i szczęśliwi.

Anna Dec — Instagram

Piękna pogodynka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @annadec_. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi ponad 63 tysiące użytkowników tego serwisu.