Kim jest Aleksandra Michael? [wiek, instagram, michael kolski]

Aleksandra Michael jest drugą żoną sławnego reżysera Jana Jakuba Kolskiego. Para ma ze sobą pięcioletnią córkę Polę. Dziewczyna kilka lat temu straciła przyrodnią siostrę Zuzannę Kolską, córkę aktorki Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Aktorka ta jest znana z filmu „Kogel-mogel” pokochała jak swoją córkę byłe męża. Powiedzmy sobie nieco więcej o nowe żonie Jana Jakuba Kolskiego. Czy wiesz, że wystąpiła już w kilku jego filmach?

Aktorstwo i fotografia

Aleksandra Michael była także znana pod nazwiskiem Fiedeń. W roku 2000 zagrała w filmie wówczas jeszcze swojego przyszłego męża. Mowa o filmie pod tytułem „Daleko od okna”. Po latach znów udało jej się trafić przed kamerę znanego Jana Jakuba Kolskiego. Kolejne produkcje, w których udało jej się zagrać to „Las 4 rano” oraz film pod tytułem „Zabić bobra”.

Jednak Aleksandra Michael od aktorstwa jednak woli się zajmować fotografią. Odpowiadała za fotosy w filmach ostatnich swojego męża. Co więcej projektuje również plakaty czy też realizuje filmy oraz teledyski promocyjne.

Żona Jana Jakuba Kolskiego ma z nim córeczkę kilkuletnią, którą wręcz uwielbiała jej siostra przyrodnia Zuzanna Kolska. Tym samym także pokochała ją Grażyna Błęcka-Kolska. Aktorka przyznała się do tego w jednym z swoich wywiadów. Musimy przyznać, że jest to niespotykane, ale naprawdę szanujemy tego rodzaju relacje. Są przykładem, że po rozwodzie można żyć jak jedna wielka rodzina i mieć do siebie szacunek wzajemny.

Mogą liczyć na wzajemne wsparcia

Pomimo, że minęły już lata, to nie milkną echa przeogromne tragedii, do której doszło pod Wrocławiem. Trzy kobiety: Grażyna Błęcka-Kolska, Zuzanna Kolska oraz Teresa Kopias uległy wypadkowi drogowemu. Niestety dwudziesto-trzy letnia dziewczyna zmarła w szpitalu na skutek poważnych obrażeń.

Śmierć córki jest kolejnym ogromnym i niepowtarzalnym ciosem dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Musimy przyznać, że nigdy nie był los dla niej zbyt łaskawy. Rozwiodła się z mężem, który jak się okazało zdradzał ją wielokrotnie. To właśnie wtedy porzucił Grażynę dla swojej obecnej żony Aleksandry Michael. Para obecnie wychowuje razem córeczkę Polę i chwali się bardzo chętnie swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Cała ta historia jest bardzo zagmatwana. Czasem mogłoby się wydawać, że jest to scenariusz do filmu, ale takie właśnie życie ma ta rodzina. Na całe szczęście potrafią ze sobą żyć i Grażyna nie została z tą tragedią sama. Dobrze jest pamiętać o innej osobie w potrzebie. Musimy przyznać, że Aleksandra Michael to kobieta o wielkim sercu.