Kim jest Agata Biernat? [wzrost, wiek, instagram]

Agata Biernat ma obecnie dwadzieścia dziewięć lat. Pochodzi ze Zduńskiej Woli. Ma 182 centymetry wzrostu i nosi rozmiar buta 41. Zdaje sobie sprawę, że jest to imponujący rozmiar stopy jak na kobietę. Mówi o sobie, że w biuście wiecznie ma zbyt mało, ale za to w biodrach zbyt dużo.

Urodzony sportowiec

Agata Biernat to urodzony sportowiec. Ma fioła na punkcie sylwetek wyrzeźbionych. Uwielbia nie tylko biegać, ale także rozciągać się czy też przerzucać ciężary na siłowni. Co więcej taniec odgrywa wielką rolę w jej życiu. Przyznaje, że połowę swojego życia właśnie przetańczyła. Co więcej jest także instruktorem tańca. Specjalizuje się w hip-hopie, break dance, pole dance, electric boogie, rytmice przedszkolnej oraz modernie. Musimy przyznać, że rozrzut stylów tańca jest dosyć spory.

Cały czas się rozwija i cały czas lubi zdobywać nowe doświadczenia. Przyznaje otwarcie, że ma swoją listę, która nosi tytuł „do nauczenia”. Co znajduje się na tej liście? Jest tam miejsce na gwizdanie na palcach, jazda na nartach czy też pływanie na wake’u.

Nie tylko lubi się ruszać, ale także lubi dobrze zjeść. Uczy się cały czas gotować. Nie lubi się nigdzie spóźniać. Natura z kolei obdarzyła ją długimi nogami. W związku z tym chętnie pozuje do zdjęć, chodzi po wybiegach oraz bierze udział w konkursach piękności.

Jeśli myśleliście, że to już koniec pasji tej kobiety orkiestry, to jesteście w błędzie. Uwielbia także prowadzić samochód oraz dobrze się ubrać. Jej szafa to głównie dresopodobne outfity, ale jak trzeba to oczywiście wskakuje w małą czarną oraz seksowne szpilki. Dodajmy także, że słucha nałogowo muzyki. Stawia głównie na polski hip-hop. Nie lubi się nudzić i stara się spełniać swoje marzenia.

Osiągnięcia

W toku 2009 zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia. Dokładnie 26 listopada 2017 wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017. W roku 2018 reprezentowała Polskę na wyborach Miss World. Nie dostała się jednak do najlepszej trzydziestki.

W toku 2014 wystąpiła w jednym z odcinków popularnego programu „Ugotowani”. Cztery lata później wzięła udział w programach muzycznych TVP „Jaka to melodia?” czy też „Big Music Quiz”. W roku 2019 jej zdjęcie pojawiło się na sierpniowej okładce wydania magazynu Playboy Polska.

Jeśli chcemy na bieżąco podglądać modelkę, to działa ona bardzo prężnie w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 90 tysięcy osób. Obserwatorzy celebrytki ostatnio zauważyć mogli spore zmiany w jej prywatne życie. Miss Polonia potwierdziła, że serce jej już jest zajęte. Swojego chłopa pokazała na swoim profilu.