Kim jest Adam Boguta? [wiek, top model, instagram]

Chyba każda nastolatka w naszym kraju wie kim jest Adam Boguta. Wszystko za sprawą tego, że Adam Boguta wystąpił w czwartej edycji programu „Top Model”. Było to dokładnie w roku 2014. Musimy przyznać, że na tamte czasu Adam Bogut był najgorętszym tak zwanym teen modelem w naszym kraju.

Najmłodszy uczestnik w „Top Model”

Adam Boguta był tak naprawdę najmłodszym uczestnikiem programu nadawanego na TVN „Top Model”. Jak sam twierdzi, ma bardzo artystyczną duszę. Gra nie tylko na fortepianie, ale także na perkusji. Poza modelingiem jego ogromną pasją jest aktorstwo.

W czwartej edycji Adam Boguta opuścił dom modeli już jako czwarta osoba. Zdaniem większości jurorów nie podołał niestety zadaniu podczas sesji włoskiej. W programie Adam uchodził za flirciara oraz za wesołka.

Jego popularność po programie znacznie wzrosła. Warto zatem było wziąć udział w tymże programie. Adam Bogota przyznaje, że bardzo długo nie wiedział o istnieniu takowego programu. Dosłownie kilka dni przed castingiem w Poznaniu znajomi namówili go, że musi koniecznie spróbować. Sam zainteresowany przyznaje, że na samym początku w ogóle nie brał tego pod uwagę. Dopiero na dzień przed castingiem stwierdził, że to może być szansa, aby coś zmienić w swoim życiu.

Jakie były jego oczekiwania?

Adam Boguta tak naprawdę liczył, że dostanie pięć minut na ekranie. Chciał się po prostu zaprezentować oraz rozpocząć karierę jako model. To było jego marzenie.

Poza modelingiem mężczyzna interesuje się muzyką. Szczególnie interesuje go gra na perkusji. Przyznaje, że miał już kilka zespołów. Kocha także grać w teatrze. Uwielbia się wcielać w przeróżne role. W przyszłości chciałby rozwijać także swoje inne pasje. Chodzi o sport. Podróże oraz rysowanie. Ma w planach także założenie kabaretu oraz robić wiele innych bardzo ciekawych rzeczy, których jeszcze nie robił. Jako przykład podaje skok ze spadochronem.

Przyznaje, że jest spełniony. Zawsze chciał chodzić po najlepszych, jak i także najbardziej znanych wybiegach na świecie znanych najbardziej projektantów. Jak widać na załączonym obrazku program „Top Model” spełnia marzenia. Karierę robią również uczestnicy tacy jak Adam Boguta, który w samym programie nie doszedł za daleko. W programie czasem wystarczy jeden gorszy dzień, aby tak naprawdę pożegnać się z udziałem w nim. Jednak to jeszcze nie świadczy o porażce. Wystarczy, że umiejętnie uda się wykorzystać swoje pięć minut. Naprawdę wiele przykładów byłych uczestników programu jest świetnym przykładem.