Kim jest Ada Śledź? [wiek, chłopak, Love Island]

Ada Śledź nieźle namieszała w willi Love Island. Dwudziestolatka w ciągu dosłownie trzech tygodni trwania programu wyraziła zainteresowanie niemal każdym z mężczyzn. Przy tym naraziła się ich partnerkom aktualnym. Widzowie krytykowali jej zachowanie i w komentarzach niestety nie pozostawili na niej suchej nitki.

Prawdziwa flirciara

Ada Śledź wchodząc do willi Love Island miała zaledwie dwadzieścia lat. Jest to modelka, która pochodzi z samego serca Dolnego Śląska, a więc z Wrocławia. W żadnym wypadku nie znosi nudy. Przyznała także, że przed programem nie była nigdy w związku. Za swoje atuty największe uważa swoje przepiękne oczy, doskonałe piersi oraz bardzo zgrabne nogi. Ma jednocześnie opinię zdyscyplinowanej oraz szalonej kobiety. Jej bardzo mocną stroną jest oczywiście pewność siebie. Nie podda się w żadnym wypadku. Co więcej uważa, że doskonale zawsze wie, czego chce. Jednak tej ostatniej cechy nie są pewni mieszkańcy willi Love Island. W programie dosłownie jeden po drugim tracili do niej sympatię. W ciągu dwóch tygodni trwania tego telewizyjnego show, Ada otrzymała łatkę prawdziwej flirciary. Była po prostu zainteresowana każdym z chłopaków przebywających na wyspie.

Nieco więcej informacji o Adzie

W skali od jeden do dziesięciu Ada by sobie przyznała mocne osiem. Uważa, że niska samoocena oraz kompleksy nie są nam w życiu do niczego potrzebne. Lubi spędzać czas bardzo aktywnie. Uwielbia tańczyć, śpiewać, spędzać czas aktywnie oraz przepada za dobrym jedzeniem. Gdyby umówić się mogła na randkę z jakimś celebrytą, to byłby to Jack Gilinsky, który dla niej jej wręcz ideałem mężczyzny. Nie tylko jest wysoki, ale także dobrze zbudowany. Ada przyznaje, że facet z jej marzeń musi być także troszkę szalony oraz komunikatywny. Dosłownie jak ona sama. Oczekuje od niego zaufania oraz szczerości. Pomimo tego, że sama się kieruje w życiu zasadą, że szczerości należy używać z umiarem.

Na profilu programu „Love Island” w mediach społecznościowych sporo miejsca zajmują komentarze właśnie o Adzie. Widzowie nie ukrywać, że zachowanie dziewczyny im się bardzo nie podoba. Pojawiły się nawet głosy, że to przez nią związek Sylwii i Bartka się rozpadł. Czy rzeczywiście była to jej wina? Ada była na pewno najbardziej kontrowersyjną uczestniczką tego programu.

Kariera Ady Śledź wciąż się rozwija. Możemy jej poczynania zawodowe i prywatne podglądać na jej Instagramie. Na pewno nie zabraknie tam uśmiechu, seksownych zdjęć oraz masy dobrej zabawy. Zachęcamy serdecznie do podglądania młodej kobiety.