Każda dziewczynka chce wyglądać jak Elsa i mieć makijaż Elsy

Wcale nas nie dziwi taka spora popularność Elsy. Makijaż Elsy oraz sama postać robi wrażenie nie tylko na małych dziewczynkach, ale także na dorosłych osobach. Cieszmy się, że nasze dzieci mają taki wzór. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że dzięki temu mamy ułatwiany zakup prezentów. Co kupić dziewczynce zakochanej w Elsie? Mamy pewien pomysł.

Opanuj sztukę makijażu

Dziewczynki poza tym, że kochają Elsę, to kochają także makijaż Elsy. Naprawdę robi on wrażenie. Wiemy doskonale, że dzieci nie mogą się malować kosmetykami przeznaczonymi dla osób dorosłych. Jest to dla ich skóry niebezpieczne. Jednak, gdy nasza mała dama wciąż narzeka nam, że chciałaby się pomalować i wyglądać jak Elsa, to mamy pewien pomysł. Zamiast kupować kolejną zabawkę, która po kilku dniach wyląduje w kącie pokoju, to warto zainwestować w kosmetyki. Nie oszaleliśmy. Mowa tutaj o kosmetykach stworzonych z myślą o małych dziewczynach. Są to w pełni naturalne kosmetyki, które na pewno naszego dziecka nie uczulą oraz są w pełni bezpieczne. Dzięki temu nasze dziecko naprawdę będzie się mogło malować do woli.

Co więcej na rynku znajdziemy specjalne zestawy do makijażu z Elsą. W zestawie tym znajdziemy nie tylko kosmetyki, ale także dokładne przewodniki jak się pomalować, aby przypominać księżniczkę lodu. Świetne, prawda? Jak najbardziej tak. Zaskakujące są takie zestawy.

Mniejsze i większe

Jeśli chodzi o te zestawy, to na rynku mamy ich dostępnych naprawdę sporo. Znajdziemy zarówno zestawy o wiele, wiele większe (nawet większe od zestawów dla kobiet), jak i także średnie oraz całkiem małe. Na pewno coś ciekawego wybierzemy. Co musimy tutaj wziąć pod uwagę? Pod uwagę należy tutaj wziąć na pewno wiek naszej córki, jak i także nasz budżet. Nie mówimy wcale, że zestawy te należą do tanich zestawów. Są kosztowne.

Bardzo dobrym pomysłem na spędzenie wspólnie czasu mamy i córki jest wspólne malowanie się na Elsę. Dziewczynka może malować siebie, a mama siebie. Nic nie zaszkodzi jeśli kobietki będą się malowały nawzajem. Naprawdę może być z tego niezła frajda. Co więcej może do tej zabawy dołączy także tatuś. Niektórzy tatusiowe są odważni i nie obawiają się takich babskich rozrywek. Naprawdę jest to urocze. W ten sposób uzyskaliśmy nie tylko odpowiedź co kupić naszej małej damie w prezencie, ale także uzyskaliśmy kilka pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Na pewno nasza pociecha będzie nam wdzięczna, a uśmiech nie będzie schodził jej z buzi. Czy właśnie na taki efekt liczyliśmy? Zróbmy się na Elsę już dziś i bawmy się dobrze.