Kasia Tusk ma mieszkanie niczym z journala!

Kasia Tusk jest jedną z pierwszych blogerek, które zdobyły popularność w polskim show-biznesie. Dziś, oprócz bloga z modowymi, kulinarnymi i lifestyle’owymi poradami, córka byłego premiera Polski jest również właścicielką własnej marki odzieżowej i ma na koncie także kilka książek. Blogerka aktywnie działa też na Instagramie, gdzie relacjonuje swoją codzienność i dzieli się ze światem swoimi przemyśleniami. Jej profil przepełniony jest również zdjęciami domowego wnętrza. Chcesz zobaczyć jak Kasia Tusk urządziła swoje mieszkanie?

Kasia Tusk ma mieszkanie niczym z journala!

Tak wygląda mieszkanie Kasi Tusk - Pudelek
Kasia Tusk mieszkanie

Kasia Tusk rzadko pokazuje w sieci swoich najbliższych. Na jej instagramowym profilu królują przede wszystkim zdjęcia domowego wnętrza. Mieszkanie blogerki znajduje się w starej, wielorodzinnej kamienicy w Sopocie. Króluje tu biel oraz jasne, stonowane barwy. Blogerka stawia głównie na klasykę i minimalizm, okazjonalnie ożywiając przestrzeń stylowymi dodatkami.

W mieszkaniu Kasi Tusk uwagę przyciągają ogromne okna, dekory na ścianach oraz podwójne drzwi do sypialni. W tym wnętrzu francuska elegancja miesza się ze skandynawską prostotą. We wnętrzu przeważa drewno i biel, a głównym bohaterem jest światło. Blogerka przyznaje, że zarówno w pracy, jak i w modzie kocha klasykę.

Zależało mi, żeby miejsce, w którym mieszkam, mogło być jednocześnie moim studiem fotograficznym. W takim przypadku biel jest niezastąpiona. Pięknie odbija światło i dobrze sprawdza się jako neutralne tło. A kolorowymi elementami na moich zdjęciach są dodatki, takie jak pościel, kwiaty i rzeczy codziennego użytku, które łatwo można zmieniać – mówi.

Oprócz bloga Kasia Tusk równolegle prowadzi firmę odzieżową MLE Collection.

Myślę, że słowo, które najlepiej określa mój styl, to użyteczność. Strój ma dla mnie spełniać konkretne funkcje: pasować do mojego planu dnia i dodawać mi pewności siebie – przyznaje. – To praca nadblogiem pozwoliła mi zrozumieć, że najbliższe są mi minimalizm i klasyka z akcentami retro.