Jakim stylem jest edgy style?

Ostatnimi czasu blogi zagraniczne rozpisują się podobno o idealnym stylu dla kobiet pewnych siebie, zdecydowanych oraz także dla kobiet odrobinę niegrzecznych. Stylem tym jest Edgy style. Słowo Edgy możemy przetłumaczyć jako – poirytowany czy też gotowy do kłótni.

O co w tym wszystkim chodzi?

Określenie krawędziowości jest w modzie wynalazkiem, który ostatnio przeżywa prawdziwy boom. Chodzi o to, aby swoim strojem wyrazić drapieżność wewnętrzną, jak i także gotowość do konfrontacji. W końcu kobieta silna to ta, która nie uznaje w żadnym wypadku kompromisów, zarówno w modzie, jak i także w życiu. Edgy style będzie wręcz idealny dla kobiet, które bez względu na konkretną sytuacje potrafią zachować zimną krew oraz pozostać sobą. W tymże stylu chodzi bowiem nie o to, aby się trzymać sztywnych reguł modowych, a raczej manifestować swój stosunek do świata, który odzież dopełniać powinna oraz także jednocześnie podkreślać.

Ciuszki krawędziowe

Wymagania specjalnie nie są skomplikowane. Stylizacje tego typu mają do siebie to, że dzięki prostocie elementy poszczególnie będą się łączyć ze sobą, jak też z naszymi ubraniami starszymi. Kolory podstawowe także pozostaną uniwersalne maksymalnie. Mowa tutaj o czerni oraz bieli. W końcu krawędź zakłada istnienie kontrastu pewnego. Ubrania typowo krawędziowe to kurtka skórzana, dżinsy poszarpane boyfriendy oraz wygodne, ale do tego dosyć eleganckie buty. Niedaleko jest także do stylu „rockerki”, ale te oba style nie są tożsame ze sobą.

Dodatki krawędziowe

Bransoletki, kolczyki oraz pierścionki sprawdzają się tutaj jak najbardziej. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Jednak musimy od razu zaznaczyć, że nie powinny one być jednak za kolorowe. Tak naprawdę w krawędziowości także chodzi o to, aby wzbudzić pewny szacunek swoim ubraniem i stylizacją. Postawmy na klasykę. Sprawdzają się tutaj proste wzoru, srebro oraz złoto. Tak samo wygląda z nakryciami głowy. Kapelusze oraz czapki sprawdzą się jak najbardziej. Jednak powinny one być pozbawione zbędnych deseni oraz także mankamentów. Makijaż pozostać zaś powinien jednocześnie dyskretny, elegancki oraz wykonany w sposób perfekcyjny.

Jeśli lubimy się bawić modą, to jak najbardziej warto wypróbować ten styl. Może akurat nam przypadnie do gustu? Pamiętajmy o tym, że najważniejsze w modzie jest to, aby się nią bawić. Style można ze sobą dowolnie łączyć. Pamiętajmy o tym, że efekt powinien przede wszystkim się nam podobać. Najważniejsze, że w danej stylizacji to my się dobrze czujemy.