Jakie meble na event?

Udział w imprezie branżowej stanowi nie lada wyzwanie dla każdej firmy. Powodzenia całego przedsięwzięcia zależy od skoordynowania wielu elementów przygotowań. Kluczową rolę odgrywa dobór odpowiedniego wyposażenia, w tym mebli. To często od tego aspektu zależy to, czy uczestnicy targów będą mieli ochotę dłużej pozostać na Twoim stoisku.

W tej materii warto skorzystać ze wsparcia firmy oferującej wypożyczanie mebli. Wynajem znacząco obniża koszty, a poza tym nie musisz martwić się o rozłożenie stoiska, a później o jego demontaż. Wszystko zrobi za Ciebie firma, która profesjonalnie zajmuje się tymi działaniami. Nie do przecenienia pozostaje też możliwość wspomagania się poradami zaczerpniętymi od specjalistów z branży targowej. Warto zorientować się chociażby, jakie elementy wyposażenia warto zabrać ze sobą, aby stoisko było atrakcyjne. Poznaj rekomendacje firmy Movement wynajmującej meble na eventy od 15 lat.   

Stoliki kawowe

To jedne z najbardziej popularnych mebli używanych na eventach i targach. Powszechność występowania tego rozwiązania nie musi jednak oznaczać, że jest zbyt pospolite, aby zainteresować odbiorców. Czasem nie trzeba wymyślać koła na nowo – wystarczy skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i zaoferować je w najlepszej możliwej formie. Taki efekt jesteś w stanie zapewnić za sprawą stolików kawowych, które łączą funkcjonalność z estetyką.

W ofercie firmy Movement znajdziesz stoliki kawowe w różnych rozmiarach i barwach. W ten sposób jesteś w stanie dopasować dostępne warianty do swoich oczekiwań. Warto zwrócić szczególną uwagę na dobór wersji kolorystycznych – do doskonały sposób na podkreślenie akcentów uwzględnionych w identyfikacji wizualnej marki. Ciekawym dopełnieniem asortymentu są również modele z opcją regulowania wysokości. Wszystkie propozycje charakteryzują się nienaganną trwałością i jakością wykonania.

Hokery i stoliki koktajlowe

Próba odtworzenia barowej aranżacji może pomóc Ci w wykreowaniu swobodnej atmosfery. W tym celu zdecydowanie warto posłużyć się hokerami oraz stolikami koktajlowymi. Takie meble są unikatowe, co sprzyja zawieraniu relacji z nowo poznanymi osobami.

Poza tym nie do przecenienia są również walory funkcjonalne. Hokery i stoliki koktajlowe to elementy wyposażenia niezwykle przydatne na imprezach, podczas których serwowane są napoje i przekąski. Takie meble są smuklejsze niż stoliki kawowe i krzesła, dzięki czemu można je łatwo umieścić w różnych miejscach i utrzymać swobodny przepływ gości, gdy dysponujesz ograniczonym miejscem na swoim stoisku.

Mównice

Imprezy branżowe mają różne oblicza. Jednym z nich są konferencje, podczas których eksperci wygłaszają prelekcje. W takich okolicznościach konieczne jest stworzenie miejsca pozwalającego na swobodne prowadzenie wystąpienia. Na takie okazje idealnie sprawdzą się mównice. Z ich pomocą jesteś w stanie podnieść poziom profesjonalizmu całego przedsięwzięcia. Wykłady nabiorą bardziej akademickiego charakteru, co może wpłynąć korzystnie na ich odbiór przez zgromadzonych gości.

Dodatki

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Podobnie jak w innych sferach życia, podczas imprez targowych czasem detale dochodzą do głosu i zaczynają grać pierwsze skrzypce. Gdy wypożyczasz meble na targi, nie zapominaj więc o akcesoriach. W tej roli doskonale sprawdzą się dekoracje, które przykują uwagę osób przechodzących w pobliżu. Takie dodatki mogą stać się dla wielu osób elementem definiującym charakter Twojej ekspozycji. 

Co jeszcze?

Elementy wyposażenia wyszczególnione w ramach powyższych kategorii stanowią nieodłączną część oferty marki Movement. Warto jednak mieć na uwadze to, że asortyment jest znacznie szerszy. Znajdziesz w nim również kanapy i fotele, pufy i siedziska, bary, regały, a także szeroką gamę innych mebli targowych. Skontaktuj się z nami, aby stworzyć projekt na miarę Twoich oczekiwań. Podczas współpracy możesz również liczyć na specjalistyczne wsparcie podczas etapu przygotowań. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Artykuł sponsorowany.

Tagged with: