Jaki pierścionek pasuje do obrączki

Biżuteria to bardzo szerokie pojęcie, ale jak wybrać pierścionek, który będzie pasował do obrączki? Ślubna obrączka dla wielu kobiet stanowi nieodłączny element ich wizerunku, dlatego też warto byłoby dopasować pozostałe elementy biżuterii właśnie do obrączki. Nie wiesz jaki model będzie dobrze się komponować z tym co codziennie nosisz na palcu? A może szukając, pierścionka zaręczynowego zastanawiasz się, jaki model wybrać, aby pasował do przyszłych obrączek ślubnych? W tym artykule praktycznie podpowiadamy.

Obrączki: teraz opcji jest naprawdę wiele

Odpowiedź na pytanie o to jak dopasować pierścionek do obrączki była prosta do pewnego czasu. Dawniej obrączki ślubne nie różniły się tak między sobą jak teraz i dlatego dopasowanie nie stanowiło żadnego problemu. Obecnie na rynku ślubnych obrączek jest naprawdę wiele opcji. Niektóre pary wybierają klasyczne modele w klasycznym, żółtym złocie, ale częstym wyborem są też zdobione opcje z kamieniami lub obrączki z białego złota albo srebra. W zależności od tego wyboru różne pierścionki mogą pasować lub nie do danej obrączki jeżeli są noszone na tej samej ręce.

Zdobne pierścionki: do jakich obrączek pasują?

Mocno zdobione pierścionki bardzo przykuwa wzrok, ale też często są przedmiotem zainteresowanie wielu kobiet, które lubią bogatą biżuterię. Intensywny kolor, nietypowy kształt, duże oczko lub wiele ozdobnych cykorii – oto kilka przykładów pierścionków o zdobnym charakterze. Niestety nie do każdej obrączki taki pierścionek będzie pasował, ponieważ bardzo zwraca na siebie uwagę. W przypadku klasycznych obrączek można jednak sobie na niego pozwolić. Modele obrączek pozbawione jakichkolwiek zdobień idealnie się komponują z mocniejszą biżuterią, ale dla pań, które noszą, już na palcu wysadzaną cykoriami obrączkę ślubną polecamy przełożyć taki pierścionek na drugą rękę lub wybrać delikatniejszy model.

Pierścionek minimalistki – idealny dla każdego

Subtelny i delikatny pierścionek będzie pasował do każdego rodzaju obrączki. W przypadku modeli mało zdobionych lub zupełnie klasycznych całość noszona nawet na jednym palcu będzie prezentować się skromne, ale z klasą i wyczuciem. W przypadku mocniej zdobionych obrączek subtelny pierścionek nie będzie mocno wychodzić na pierwszy plan, ale też nie przytłumi obrączki. Z tego właśnie powodu delikatne modele pierścionków są najbardziej uniwersalne – zwłaszcza wówczas gdy nie wiesz jeszcze, na jakie obrączki się zdecydujecie i dopiero zamierzasz się oświadczyć.

Co wybrać na zaręczyny? Wiele zależy od tego, jaka jest narzeczona

Jaki pierścionek na zaręczyny będzie najlepszy? W czasie wyboru często nie jest jeszcze do końca wiadome, jakie obrączki będą zamawiane. Narzeczony jednak zazwyczaj już zna trochę gust swojej wybranki i orientuje się w tym, co jej się podoba, a co nie. Jeżeli narzeczona jest miłośniczką praktycznych rozwiązań i ceni sobie minimalizm, doskonałym pomysłem będzie wybór delikatnego pierścionka, ale gdy ukochana zdecydowanie lubi błysk i chcesz, aby poczuła się jak księżniczka, mocno zdobione modele są tym, na co powinieneś, zwrócić uwagę będąc u jubilera.

Obrączki ślubne znajdziesz na stronie https://bovem.com.pl/pol_m_Obraczki_Zlote-obraczki-slubne-247.html

Tagged with: