Jaki pasuje makijaż do srebrnej sukienki?

Bardzo chętnie wykonamy sobie makijaż do srebrnej sukienki na sylwestra. Jednak mamy problem z tym, który będzie najodpowiedniejszy? Skóra świetlista, satynowe usta oraz podkreślone oczy to będzie strzał w dziesiątkę. W takim makijażu zrobimy na pewno furorę na każdej sylwestrowej imprezie.

Na jaki makijaż się zdecydować?

Gdy Sylwester czy też inna ważna impreza zbliża się wielkimi krokami, to mamy coraz więcej wątpliwości. Gdy wybrałyśmy już srebrną sukienkę, to mamy inne problemu. Otóż nie wiemy jaki wykonać makijaż do srebrnej sukienki. Czy możemy co nieco podpowiedzieć? Makijaż, który się będzie świetnie komponował z sukienką srebrną, to przede wszystkim wyrazistość, jak i także blask. Dlatego też postawmy na oczy podkreślone oraz ciemniejsza usta. Hitem jest także mokry makijaż, a więc glossy skin.

W makijażu do srebrnej sukienki postawmy także koniecznie na usta bordowe z wykończeniem satynowym. Do tego podkreślmy oczy. Można to zrobić przy pomocy czarnej kredki. Śmiało podkreślmy zarówno górną, jak i także dolną powiekę. Nowością jest makijaż smoky eyes, który można wykonać w przeróżnych odcieniach brązu, a dla kobiet nieco odważniejszych nawet z brokatem na powiekach.

Jeśli chcemy mieć modny oraz odważny makijaż, to postaw koniecznie na glossy skin. Jest to jeden z trendów najgorętszych. Opiera się na cerze świetliste, która wygląda niczym mokra skóra. Na policzki z kolei nakłada się rozświetlacz. Taki makijaż jest lansowany przez światowej klasy projektantów oraz popularne urodowe instagramerki. Makijaż sylwestrowy do sukienki srebrnej to także brokat. Możemy nałożyć go na powieki, twarz, dekolt czy też nawet na całe nasze ciao. Makijaż do sukienki srebrnej koniecznie musimy uzupełnić przy pomocy efektownej fryzurki.

To jest strzał w dziesiątkę

Makijaż do srebrnej sukienki przede wszystkim powinien być trwały. Dzięki temu bez problemu przetrwa całą noc naszych szaleństw na parkiecie. Jak go wykonać? Przede wszystkim nie możemy makijażu nakładać na suchą skórę. W pierwszej kolejności pokryjmy twarz nawilżającym kremem oraz delikatnie go wklepmy. Aby nasz makijaż przetrwał w stanie niezmienionym całą noc, użyjmy także bazy specjalnej, którą się nakład pod make-up. Kosmetyk ten zawiera w sobie silikon, dzięki czemu makijaż będzie się długo oraz także dobrze trzymał naszej skóry. Na koniec, gdy już zrobimy sobie świetny make-up, to spryskajmy swoją twarz specjalnym sprayem. Jest to specjalny spray utrwalający.

Gdy nie jesteśmy mocne w nakładaniu makijażu, to zdecydujmy się na wizytę u profesjonalnej makijażystki.