Jaki makijaż do sukienki butelkowa zieleń?

Pomimo tego, że kobiety malują się na co dzień, to mają bardzo często problem z doborem koloru makijażu. Wynika to najczęściej z tego, że chcemy, aby kolor naszego makijażu oraz także kolor naszej sukienki pasowały do siebie idealnie. Jaki makijaż do sukienki butelkowa zieleń będzie pasował najbardziej?

Kolor nadziei

Jeśli kupiłyśmy właśnie modną sukienkę w kolorze butelkowej zieleni, to mamy nie lada problem. O co chodzi? Nie mamy bowiem pojęcia, który makijaż do sukienki butelkowa zieleń będzie pasował idealnie? Wszystkie informacje możemy wyszukać w sieci. Mamy to szczęście, że butelkowa zieleń jest kolorem ostatnio bardzo modnym i wiele blogerek modowych instruuje nas właśnie w tym kolorze. Szukając makijażu do tego odcienia powinnyśmy tylko i wyłącznie na nim się skupić. Raczej groszek, oliwka czy też inne zielenie nas nie interesują. Do nich pasuje zupełnie inny makijaż.

Butelkowa zieleń

Sukienki o kolorze butelkowej zieli pasują idealnie do makijażu w stylu smokey eyes czy też do makijażu w stylu chociażby Marilyn Monero. Oczy podkreślone przy pomocy cienkiej kreski oraz przydymionymi cieniami będą eleganckie i uzyskamy bardzo tajemnicze spojrzenie. A na jakie kolory cieni postawić? Powinna to być czerń oraz szarość.

Nie obawiajmy się – kolory te nie przyćmią naszej kreacji. Co więcej jedynie podkreślą jej kolorystyczne walory. Także genialnym makijażem do sukienki w tym kolorze będą powieki utrzymane w kolorze naturalnym. Użyjmy jedynie ciemnej kreski, która przebiega po linii wodnej. Mogą się nam także przydać rzęsy dodatkowe, które nam powiększą przynajmniej optycznie oko.

A co z ustami? Nie możemy o nich zapomnieć. Gdy wykonałyśmy makijaż nude oka, to usta powinny być znacznie uwydatnione. Dlatego też rozwiązaniem wręcz idealnym będą szminki w nasyconych oraz także mocnych odcieniach. Jakie kolory możemy wybrać? Możemy postawić na burgund, wino czy też bordo. Nie zapomnijmy również o swoich kościach policzkowych oraz jednocześnie o wyszczupleniu naszej twarzy. Wiele kobiet przesadza z różem. Postawmy lepiej na brązowe tony oraz także brzoskwiniowe. Nie będą się one gryźć z zielenią sukienki.

Jeśli czeka nas ważne wyjście, to nie wykonujmy samodzielnie makijażu. Lepiej będzie postawić na wizytę u kosmetyczki. Makijażystka zrobi to na pewno lepiej od nas. Nasz makijaż będzie nie tylko naprawdę perfekcyjny, ale do tego będzie trwały. Bez problemu przetańczymy całą noc na parkiecie, a cienie będą znajdowały się na naszych powiekach, a nie na policzkach. Duży wpływ na to ma także jakość użytych materiałów.