Jak wybrać strój kąpielowy dwuczęściowy?

Jak wybrać strój kąpielowy dwuczęściowy?

Okres wakacyjny to czas, kiedy z chęcią spędzamy każdą wolną chwilę nad wodą. Nie ma znaczenia czy jest to morze, czy małe jeziorko. Ważne, że możemy odpocząć, relaksując się przy promieniach słonecznych. Oczywiście, każda kobieta ma to do siebie, że zawsze chce wyglądać idealnie. Aby czuć się dobrze i komfortowo, wystarczy dobrać odpowiedni strój. Stroje kąpielowewarto wybrać do swoich preferencji – odpowiedni model pozwoli ukryć Twoje niedoskonałości. Dzięki temu będziemy wyglądać idealnie, a nasz wygląd zachwyci innych plażowiczów. Stroje dwuczęściowe kąpielowe z mybaze.com staraj się wybierać do swojej sylwetki. Dodatkowo warto stawiać na stonowane i pasujące do siebie części kostiumu, to znaczy góra kostiumu nie powinna bardzo odbiegać od majtek. Ważną rolę odgrywa również rozmiar stroju kąpielowego. Dobrze, kiedy jest możliwość zakupu osobno stanika i dołu kostiumu. W taki sposób unikniemy źle dobranego rozmiaru i zarazem skrępowanych ruchów. Dobre samopoczucie w stroje kąpielowym ma ogromne znaczenie. W końcu chcesz się odprężyć i dobrze bawić na urlopie, a nie myśleć, czy strój kąpielowy dobrze na Tobie leży.

Wybór stroju do swojej sylwetki – jak to zrobić?

Pierwszą czynnością przed zakupem stroju kąpielowego jest zastanowienie się nad rodzajem Twojej sylwetki. Jest to kluczowe do wybrania odpowiedniego stroju i uzyskania dzięki temu wspaniałego samopoczucia.

Posiadasz sylwetkę typu klepsydra?

Jeśli jesteś posiadaczką sylwetki typu klepsydra, sprawdzi się u Ciebie dwuczęściowy strój. Taki rodzaj sylwetki to marzenie każdej kobiety. Tak naprawdę w każdym stroju będziesz wyglądać niesamowicie. Jeżeli zdecydujesz na bikini z wysokim stanem, dodatkowo podkreślisz swoje kobiece kształty.

Masz sylwetkę typu odwrócony trójkąt (marchewka)?

Stroje kąpielowe występują w różnorodnych kolorach, które z łatwością dobierzesz do swoich upodobań. Kolejną dość często spotykaną sylwetką u kobiet jest sylwetka typu odwrócony trójkąt, potocznie mówiąc marchewka. Taka kobieta cechuje się szeroką górą  i wąskim dołem. Chcąc zmniejszyć optycznie różnice pomiędzy częściami ciała, warto postawić na miękki biustonosz oraz majtki push-up. Dodatkowo warto wybrać górę w kolorze jednolitym na przykład białym, a dół w poziome paski.

A może sylwetkę typu prostokąt?

Kobiety, które posiadają sylwetkę typu prostokąt, cechują się równa linia ramion, talii i bioder. Nie posiadają żadnych wcięć. Dla takich osób poleca się stroje dwuczęściowe. Najlepszym wyborem będzie dół typu bokserki, natomiast góra zdecydowanie biustonosz z trójkątnymi miseczkami.

Nie bój się eksperymentować!

Stroje dwuczęściowe kąpielowe będą zachwycać w tym roku nie tylko żywymi kolorami, ale również najnowszymi modelami. Nie powinnaś się bać eksperymentować. Doskonałą decyzją będzie wybór stroju w neonowych lub żywych kolorach. W taki sposób szybko się wyróżnisz, wzrok mężczyzn będzie za Tobą podążał a Twoje samopoczucie wciąż pozostanie na wysokim poziomie… 

Tagged with: