Jak stosować i kiedy używać NABU?

Jak stosować i kiedy używać NABU?

Zastanawiasz się jak skutecznie wykorzystać NABU? Chcesz wiedzieć, czy możesz osiągnąć efekt Botoxu w zaledwie 30 sekund? Dowiedz się, jak i kiedy należy stosować tę innowacyjną technikę aplikacji serum!

Co to jest NABU?

Czym tak naprawdę jest NABU? To połączenie mini-nebulizatora i zaawansowanej formuły przeciwstarzeniowej. Prepatat, dzięki zastosowanej technologii, działa natychmiast i przenika przez naskórek do czterech razy lepiej niż inne kosmetyki. Serum zawiera bardzo silną dawkę składników aktywnych, które odziałują na Twoją skórę na poziomie komórkowym!

Natomiast urządzenie NABU PROFESSIONAL jest tak małe, jak telefon komórkowy. Potrzebuje tylko 30 sekund, aby skutecznie wprowadzić serum w głębsze warstwy skóry.

Jak stosować NABU?

Używanie NABU jest niezwykle proste. Urządzenie ma wyjątkowo wygodny kształt dopasowany do wymiarów dłoni. Wystarczy jeden szybki gest, aby je włączyć.

Metoda stosowania NABU wymaga szczególnej uwagi. Inaczej niż w przypadku tradycyjnych kosmetyków, należy rozpylać serum zaczynając od górnej części twarzy i stopniowo schodzić w dół, unikając wdychania mgiełki. Właściwa aplikacja gwarantuje, że serum zostanie wchłonięte i będzie działać optymalnie.

Na całą aplikację poświęcisz zaledwie 30 sekund. NABU stosuj maksymalnie 4 razy dziennie. Efekt działania preparatu utrzymuje się nawet do 4–6 godzin. Zauważysz go już po pierwszym użyciu!

Wydajność serum NABU

NABU jest znane ze swojej skuteczności. Jedna butelka serum wystarczy Ci na 30 dni przy wykorzystaniu 3-4 razy dziennie. Samego nebulizatora nie trzeba wymieniać za każdym razem po zakupie nowej butelki – bez trudu wystarczy na dłuższy okres!

Jak długo można stosować NABU?

Czy jest jakiś limit aplikacji NABU, po którym należy przerwać stosowanie preparatu? Czy po użyciu jednej butelki serum należy zrobić przerwę? Odpowiedź brzmi – nie. Możesz bezpiecznie korzystać z produktu codziennie, bez przerwy. Co więcej, będzie to bardzo korzystne dla Twojej skóry.

Bardzo ważna jest regularność w pielęgnacji cery. Tylko w takim przypadku osiągniesz zamierzone rezultaty. Pominięcie stosowania NABU sprawia, że składniki aktywne nie działają jak należy. Dlatego tak ważne jest, by sięgać po niego codziennie! Każda aplikacja zajmuje nie więcej niż 30 sekund – przy kilku użyciach dziennie spędzisz z nim nie dłużej niż 2 minuty dziennie. Zainwestuj ten czas w siebie!

Czy można łączyć inne kosmetyki z NABU?

Nano-nebulizator NABU dostępny jest w zestawie z odpowiednio skomponowanym serum przeciwstarzeniowym. Dzięki temu zyskujesz nie tylko pełną skuteczność preparatu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jego stosowania! Nie polecamy więc stosowania innych kosmetyków z naszym urządzeniem.

W niektórych kosmetykach pielęgnacyjnych mogą być zawarte składniki, których nie powinno się wprowadzać w głębsze warstwy skóry. Należą do nich np. olejki eteryczne. Co prawda mają one liczne właściwości pielęgnacyjne, ale nie mogą być aplikowane bezpośrednio na skórę. Powodują wtedy podrażnienia i zaczerwienienia. Tym bardziej nie warto więc ryzykować!

Serum NABU jest dostosowane do wnikania w głębokie warstwy skóry. Zawarte w nim składniki aktywne mają odpowiednio małe cząsteczki. Nie masz pewności, czy inny kosmetyk będzie odpowiednio dostosowany do technologii zastosowanej w urządzeniu. W rezultacie możesz nawet uszkodzić nano-nebulizator.

Bezpieczeństwo NABU potwierdzone jest przez liczne testy oraz badania, które zostały wykonane na przestrzeni lat:

  • Raport Bezpieczeństwa BM/035/02/2022;
  • badanie mikrobiologiczne AR-21-ST-159531-01;
  • badanie stabilności i kompatybilności AR-21-ST-165425-01;
  • badanie dermatologiczne płatkowe P/951/01/2021;
  • test konserwacji AR-21-ST-166974-01.

Pamiętaj, że nie należy aplikować w głębokie warstwy skóry nawet czystej wody – bez badań mikrobiologicznych nie wiadomo, czy na pewno jest ona całkowicie bezpieczna i pozbawiona potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń.

Jak widać, użycie NABU nie jest trudne! Odpowiednia pielęgnacja jest w zasięgu ręki – wystarczy, że po nią sięgniesz!

Tagged with: