Jak najlepiej zorganizować urodziny dla dziecka?

Zabawa nawet dla kilkorga dzieci to spore wyzwanie. Wydaje się proste – kupić tort, przekąski i zaprosić małych gości. Ale w praktyce stajemy przed wieloma problemami.

Dzieci to nie dorośli, więc zapomnijmy o tym, że zasiądą spokojnie przy stole i zajmą się rozmową. Trzeba wymyślić dla nich atrakcje, zapewnić trochę ruchu i zabawy, co nie jest łatwe w domowych warunkach. Po drugie trzeba się liczyć z tym, że po imprezie czeka na wielkie sprzątanie, a także, że niesforni goście mogą dokonać drobnych zniszczeń w mieszkaniu typu zaplamiony dywan czy potłuczony wazon. Po trzecie dzieciaki zostaną na przyjęcie dowiezione lub przyprowadzone przez rodziców – wypadało by chociaż poczęstować ich kawą i znaleźć trochę miejsca gdzie będą mogli poczekać na rozbawioną pociechę. Wszystko to wymaga sporego mieszkania lub domu, zaangażowana kilku osób i poświęcenia sporej ilości czasu. Koszt też nie będzie mały. Alternatywnym wyjściem jest sala zabaw dla dzieci, gdzie jedynym zadaniem dorosłych jest dostarczenie wesołej gromady na miejsce.


Jak wygląda przyjęcie w sali zabaw dla dzieci?

Incaplay.pl to obiekt, który został starannie przygotowany z myślą o najmłodszych. Składa się on z głównego pomieszczenia wyposażonego w takie atrakcje jak statek piracki, stoły multimedialne, diabelski młyn, małpi gaj, domki na drzewach, piramidę wspinaczkową, kryjówki edukacyjne. Oprócz tego posiada sale tematyczne, gdzie dla grupy dzieci można zorganizować specjalną zabawę. Młodzi gości mogą się tam poczuć jak detektywi, celebryci czy naukowcy. Specjalnie urządzona jest sala dla dzieci najmłodszych – do czwartego roku życia. Każdy pomysł na zabawę jest rozpatrywany prze personel incaplay.pl, który chętnie doradzi i dostosuje program urodzinowej imprezy do wymagań i zainteresowań gości. Oprócz przestrzeni i gadżetów do zabawy incaplay.pl oferuje także specjalne pakiety z zestawem przekąsek i napojów dla gości. Można zamówić na przykład tematyczny tort ze świeczkami, owoce i dowolne słodycze.

Jakie są warunki uczestnictwa w zabawie?

Podstawowym warunkiem jest wykupienie bilety lub specjalnego pakietu w incaplay.pl, a także przestrzeganie regulaminu. Sala zabaw dla dzieci jest całkowicie bezpieczna, a wszystkie konstrukcje do zabawy zbudowane tak, żeby wyeliminować niebezpieczne wypadki. Wszystkie pomieszczenia są regularnie sprzątane i dezynfekowane. W ramach biletu każdemu dziecku może towarzyszyć bez dodatkowych opłat jeden opiekun, który może przebywać na sali zabaw lub obserwować jej teren pijąc kawę w kawiarni.

Tagged with: