Jak dobrać makijaż do czarnej sukienki?

Modny makijaż do czarnej sukienki w stylu eleganckim, ale także w wersji casualowej, powinien nie tylko pasować do okazji, ale także powinien podkreślić nasz styl. Dobierz go tak, aby się czuć oraz wyglądać wręcz olśniewająco.

Wątpliwości dotyczące makijażu do czarnej sukienki

Gdy chcemy dobrać makijaż do czarnej sukienki, mamy naprawdę sporo możliwości. Kreacja w tymże kolorze będzie tłem wręcz idealnym zarówno dla stylizacji wyrazistych w roli głównej ze smokey eyes w głównej roli, jak i także wersji delikatnych z brązami oraz pastelami. Najważniejsza oczywiście jest okazja oraz także rodzaj sukienki, do której dobrać chcemy swój make-up. Na co dzień możemy jedynie postawić na nieco mocniej zaznaczone usta czy też kreskę na powiekach, a także na tak zwanych makijażach w stylu no make-up. Przy uroczystych bardziej okazjach możemy szaleć zarówno z kolorami wyrazistymi czy też brokatem, jak i także zdecydować się na absolutny minimalizm. Pamiętajmy, że makijaż dobrany sukienki czarnej ma być tak zwaną wisienką na torcie. Powinien podkreślać jej charakter oraz pokazywać indywidualny styl. Warto podpatrywać stylizacje w wybiegów.

Makijaż do koronkowej sukienki

Gdy wybieramy makijaż do koronkowej czarnej sukienki, należy się kierować tym, jaki stylizacyjny efekt chcemy osiągnąć. Jeśli nam zależy na elegancji oraz wyglądzie klasycznych, to warto wybrać smokey eyes z wykończeniem złotym. Paleta brązowa cienki ze środkiem powieki, który podkreślony jest połyskującymi drobinkami złotymi oraz oczywiście czarną kreską będzie wyglądała wręcz zniewalająco. Oczy tak pomalowane zobaczymy między innymi u Gabrieli Hearst.

Jeśli zależy nam na efekcie nieco mniej rockowym, to warto dobrać makijaż do czarnej sukienki koronkowej oparty bezpośrednio na szarościach. Będzie bardziej wyrazisty oraz mocniejszy od brązów. Jeśli postawimy na cienie matowe, to uzyskamy efekt bardziej awangardowy. Wybierasz się na imprezkę do klubu i chcesz do swojej czarnej sukienki ubrać kurtkę oraz botki drapieżne? Wówczas należy postawić na makijaż klasyczny w typie smokey eyes w odcieniach grafitowych. Warto podkreślić całość kobaltowym wykończeniem. Pociągnijmy oczy cieniem metalicznym w tym samym kolorze od kącika wewnętrznego oka ku samemu środkowi powieki. Makijaż tak wykonany prezentuje chociażby Anna Sui.

Warto podglądać stylizacje na blogach modowych cieszących się sporą popularnością. Mamy wówczas pewność, że będziemy wyglądać modnie oraz będziemy się dobrze prezentować. Jest to niezmiernie ważne.