Piotr Mróz ma brata bliźniaka! Wiedzieliście o tym?

Piotr Mróz to polski aktor, który rozpoznawalność zdobył, występując w serialu paradokumentalnym Gliniarze. Szybko stał się też ulubieńcem żeńskiej części publiczności. Nic w tym dziwnego bowiem Piotr Mróz jest niezwykle przystojny. Niestety jego serce jest już zajęte. Ale mamy dobrą wiadomość dla fanek aktora. Okazuje się, że ma on brata bliźniaka! Jeśli jesteście ciekawi informacji na jego temat, czytacie dalej!

Kim jest Piotr Mróz?

Piotr Mróz urodził się 19 marca 1988 roku i jest absolwentem Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSISTEJ w Warszawie. Występuje zarówno w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Telewidzowie mogą kojarzyć go z seriali takich jak Barwy szczęścia, M jak miłość oraz Komisarz Alex. Jednak największą popularność przyniosła mu rola w serialu Gliniarze, gdzie wciela się w postać Kuby Roguza.

Piotr Mróz — życie prywatne

Przystojny aktor od lat związany jest z Agnieszką Wasilewską. Trzeba przyznać, że to naprawdę piękna kobieta. Ich wspólne zdjęcia Mróz często udostępnia na swoim koncie na Instagramie.

Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz - RAZEM NAJLEPIEJ!
Piotr Mróz z partnerką

Piotr Mróz Z bratEM bliźniakIEM

Jakiś czas temu Piotr Mróz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przystojnym i niezwykle do niego podobnym mężczyzną. Okazuje się, że to brat bliźniak aktora! Przy okazji zdradził również, że jest on mundurowym.

Żartuję, że czego nie dogram, to „dowyglądam”. Najzabawniejsze, że mam brata bliźniaka, który jest prawdziwym mundurowym, ale w ciągu dwóch lat to ja zdobyłem więcej awansów – powiedział Mróz.

Piotr Mróz — Instagram

Piotr Mróz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @piotrmroz1988. Aktualnie jego profil obserwuje ponad 44 tysiące użytkowników tego serwisu.