Do kogo skierowany jest kurs tanga argentyńskiego?

Tango argentyńskie to wyjątkowy taniec, pełen emocji, namiętności i pasji, dlatego nie poleca się go każdemu. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, która nie lubi opuszczać swojej strefy komfortu, kurs tańca tego typu nie będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Z reguły nie poleca się go zamkniętym w sobie i niechętnie nastawionym do eksperymentowania introwertykom. Ale wiele innych osób kurs tanga argentyńskiego z pewnością zachwyci.

Kto powinien zapisać się na kurs tanga argentyńskiego?

Tango argentyńskie należy do najbardziej dynamicznych i żywiołowych tańców towarzyskich, dlatego styl ten poleca się przede wszystkim osobom o dużym temperamencie i niespożytej energii, szukającym dla siebie nowych wyzwań i artystycznych form wyrazu albo po prostu alternatywy dla sportowych treningów czy ćwiczeń na siłowni. Na kurs tanga argentyńskiego powinni się zapisać także miłośnicy improwizacji, ponieważ improwizacja w tym tańcu odgrywa kluczową rolę. Nawet w dopracowanych, wyuczonych choreografiach zawsze znajdzie się miejsce na spontaniczność, dlatego kursanci na lekcjach tanga nie tylko uczą się konkretnych kroków i figur, ale też opanowują trudną sztukę spontanicznych reakcji na partnera i muzykę oraz własnych interpretacji tego tańca. Poza tym, że pozwala rozładować nadmiar energii i uczy różnorodnych technik improwizacji, kurs tańca argentyńskiego daje również przestrzeń do zacieśniania więzi z partnerem i nawiązywania nowych relacji, zachęcamy więc do zapisania się na takie lekcje pary chcące popracować nad komunikacją i singli szukających okazji do poszerzenia kręgu znajomych.

Jak wygląda kurs tanga argentyńskiego dla początkujących?

Kurs tanga argentyńskiego dla początkujących u k-polanski.com to fantastyczna przygoda, w trakcie której uczestnicy uczą się najpierw najprostszych, a potem coraz trudniejszych kroków i figur, aż do opanowania całego układu tanecznego, jak również poznają zasady prawidłowej postawy ciała, właściwego balansowania i współpracy z partnerem. Instruktorzy prowadzą lekcje w sposób przystępny dla wszystkich, dbając o dobrą, przyjazną atmosferę i starając się tak dostosować tempo nauki, by nikt nie został w tyle. Dzięki temu nauka idzie jak z płatka.

Tagged with: