Depilacja laserem – czy warto i gdzie z niej skorzystać?

Trwałe usuwanie niechcianych włosków jest możliwe. W tym celu warto zdecydować się na usługę polegającą na depilacji laserowej. Zobacz, na czym polega depilacja laserowa i gdzie obecnie można z niej skorzystać.

Na czym polega depilacja laserem?

Depilacja jest procedurą skoncentrowaną na usuwaniu niechcianego owłosienia za pomocą specjalnego urządzenia do depilacji laserowej. Emituje ono „błyski” lasera, które powodują uszkodzenie mieszków włosowych, więc na skutek takiej procedury można trwale zatrzymać odrost włosków.

Depilacja laserowa jest metodą bardzo efektywną, stosowaną już od lat, a obecnie jest ona prowadzona również z wykorzystaniem specjalnych rodzajów laserów, które pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników, nawet w przypadku osób mających skórę opaloną czy jaśniejsze włoski.

Kiedy warto wybrać depilację laserową?

Zabieg depilacji laserowej jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym zależy na uzyskaniu trwałego efektu gładkiej skóry, a tym samym oszczędności czasu na jej regularnym goleniu czy depilowaniu innymi metodami, na przykład woskiem, pastą cukrową.

Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianych włosków z praktycznie każdego miejsca na ciele. Najczęściej zabiegi wykonuje się na nogach, w okolicy bikini oraz pod pachami, ale mają one uniwersalne zastosowanie i można skorzystać z nich w przypadku włosków w każdej partii ciała oraz na twarzy.

Warto też pamiętać o tym, że depilacja laserowa jest bardzo dobra dla osób, które często mają problemy z podrażnieniem skóry po jej goleniu, depilowaniu innymi metodami. Dzięki wykorzystaniu serii zabiegów z użyciem lasera można osiągnąć gładkość skóry bez częstych podrażnień na skutek usuwania włosków.

Gdzie dostępne są zabiegi depilacji laserowej?

Aktualnie zabiegi depilacji laserowej są prowadzone w wielu gabinetach oraz klinikach na terenie całego kraju. Prowadzą je głównie punkty zajmujące się depilacją tego typu oraz medycyną estetyczną.

Gdy zatem planowana jest laserowa depilacja Gdynia – https://laserline.pl/depilacja/ to jedno z tych miast, gdzie obecnie też zabieg ten jest dostępny.

Cena depilacji laserowej – ile kosztuje zabieg?

Koszty związane z depilacją laserową zależą głównie od tego, na jakim obszarze jest ona prowadzona.

Zwykle w przypadku mniejszych obszarów jak pachy cena to około 100 złotych za zabieg, natomiast większy obszar, na przykład strefa bikini, to około 300 złotych. Jeden zabieg na nogi może kosztować nawet około 500 złotych.

Trzeba pamiętać o tym, że zabiegi depilacji laserowej wykonuje się w serii. Najlepsze rezultaty można uzyskać wtedy, gdy przeprowadzi się od 4 do 6 procedur.

Tagged with: