Czym jest stanik samoprzylepny?

Czy słyszałaś o czymś takim jak stanik samoprzylepny? Po tego rodzaju biustonosz sięgamy, gdy mamy odkryte ramiona czy też głęboki dekolt.  Przekonajmy się jak poprawnie nosić taki stanik?

Wygoda użytkowania

Odkryte ramiona, odsłonięte plecy, a do tego głęboki dekolt brzmią bardzo seksownie. Jednak nie każda kobieta może ubrać tego rodzaju kreacje, nie zakładając biustonosza. Niektóre kobiety mają zbyt duże piersi, niekształtne czy też po prostu bez stanika czują się niezbyt komfortowo. Najchętniej ubrałybyśmy stanik, ale znowu będzie on brzydko wyglądał z sukienką, na przykład bez pleców. Okazuje się, że istnieje świetna alternatywa dla zwykłego stanika. Taką alternatywą jest stanik samoprzylepny. Stanik ten jest w stanie uwydatnić nasze piersi, przytrzymać je, a do tego mamy zapewnioną stu procentową wygodę. Na rynku znajdziemy mnóstw opcji i modeli. Musimy jednak będąc na zakupach pamiętać o kilku niesamowicie ważnych zasadach.

O tym musisz pamiętać

Biustonosz samonośny jest niczym innym jak miseczkami samoprzylepnymi bez tyłu oraz bez ramiączek. Mają one zapięcie zawsze z przodu. Takowy fason zapewnia nam podtrzymanie biustu. Dzięki niemu uzyskamy pełniejszy dekolt. Na rynku oczywiście znajdziemy także staniki samoprzylepny w typie push up, które mają skrzydełka samoprzylepne. Cieszą się szczególną popularnością u kobiet mających naprawdę małe piersi. Do wyboru mamy zarówno modele, które są wykonane z silikonu, jak i także z innych ciekawych tkanin jak chociażby poliester czy też poliamid. Bielizna niewidoczna rozwiązuje nam dylemat wyciętych topów oraz odsłoniętych sukienek.

A jak nosić takowy biustonosz? Pamiętajmy o tym, że zakładamy go w każdym wypadku na oczyszczoną oraz suchą skórę. Nie możemy mieć nałożonego na skórę kremu, balsamu czy też olejku. Zanim dopasujemy biustonosz, należy ręką zebrać najpierw jedną pierś, a później drugą. Miseczki przytrzymujemy przez około dziesięć sekund. W następnym kroku należy zawiązać sznurowanie zgodnie z takim efektem, na którym nam najbardziej zależy. Oczywiście pod warunkiem, że wybrałyśmy model regulowany.

Gdy nie mamy zielonego pojęcia, który biustonosz będzie najlepszy, to najbezpieczniej będzie nieco zasugerować się opiniami, które na pewno znajdziemy w Internecie. Jeśli dany model ma opinie w większości pozytywne, to możemy śmiało postawić na taki model i mamy pewność, że będziemy zadowolone z zakupu. Z czasem warto zainwestować także w inne modele, które będą nam służyły przez wiele, wiele lat. Wiadomo, że tego typu staniki nosimy raczej okazjonalnie.