Biały tatuaż – czy warto go sobie zafundować?

Biały tatuaż to nowość na rynku. Ten typ tatuażu cieszy się naprawdę sporą popularnością. Trudno nie zgodzić się z tym. Obecnie jednak popularne były czarne i kolorowe tatuaże. Teraz rynek podbijają białe tatuaże. Czy jest to zagrożenie dla tatuaży klasycznych? To pokaże nam czas, jednak musimy przyznać, że ten rodzaj tatuażu jest szalenie intrygujący. Dowiedzmy się o tych tatuażach nieco więcej.

Co musimy wiedzieć o tym typie tatuaży?

Moda na biały tatuaż dotarła także do naszego kraju. Takowy rodzaj tatuaży wykreowany został przez największe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Świetnym przykładem jest tutaj Rihanna. Musimy wiedzieć, że biały tatuaż składa się z nośnika ciekłego oraz także z pigmentu. Ciekły nośnik znacznie rozkłada farbę. Takowa metoda jest jak najbardziej bezpieczna. Musimy sobie jednak powiedzieć, że jest ona dosyć bolesna.

Możemy także się spotkać z tym, że biały tatuaż jest nazywany brandingiem nadmiernym. Wynika to z tego, że biały pigment pozostawia jednak blizny, które się prezentują niczym prawdziwy obraz. Jednak w przypadku takowego tatuażu jest konieczne znalezienie naprawdę renomowanego salonu tatuażu, który to posiada doświadczenie nie tylko w wykonywaniu tatuaży klasycznych damskich, czy też tatuaży męskich, ale także interesujących nas tatuaży w białym kolorze.

Jakie są zalety białych tatuaży?

Wiemy doskonale, że wiele wzorów tatuaży raczej się odnosi do samej symboliki. Można zatem wybrać wzory, które to wyrażają nasze zainteresowania, czy też osobowość, mogą także wyrażać coś zdecydowanie osobistego oraz dla nas niesamowicie ważnego. Możemy także postawić na projekty bardziej ekstrawaganckie. Oczywiście jest to również ozdoba naszego ciała. Jednak jednocześnie biały tatuaż jest o wiele mniej widoczny od tatuaży klasycznych. Zatem takowy tatuaż nadaje się doskonale do pracy, gdzie nas obowiązuje pewien dress code.

Jeśli uwielbiamy dyskoteki oraz tańce, to takowy tatuaż będzie wręcz strzałem w dziesiątkę. W świetne UV po prostu jest on bardzo widoczny. Na pewno jego zaletą jest spora oryginalność. W tym przypadku również wybrać możemy najróżniejsze motywy, jak i także najróżniejsze wzory. Możemy sobie nawet pozwolić na znacznie większy model, ponieważ i tak go zauważy niewielu. Taki właśnie tatuaż wpisuje się także idealnie w trendy aktualnie panujące. Jest to wybór wręcz doskonały dla wszelkich trendsetterów, czy też dla osób, które bardzo lubią wszystko to co jest nowoczesne, ale i także znacznie się wyróżniające. Jak widać może się to okazać naprawdę świetny sposób na wyróżnienie z tłumu.