Bershka spódnice ołówkowe – dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Gdy mówimy o fasonach najbardziej popularnych spódnic, nie sposób jest ominąć ołówkowej, wąskiej, która to nie wychodzi z mody pomimo upływu czas oraz jest traktowana jak klasyk pośród elementów garderoby damskiej. Jednak nie do każdej kobiety Bershka spódnice ołówkowe będą pasowały. Dla jakiej figury są odpowiednie? Kto jej powinien unikać?

Kobieco i ponadczasowa

Bershka spódnice ołówkowe to kobiece oraz ponadczasowe elementy naszej garderoby. Dzięki spódnicy ołówkowej podkreślimy szczupłą talię, optycznie wydłużymy nogi oraz także wyeksponujemy pośladki oraz biodra. Na jakie okazje będzie odpowiednia ołówka spódnica? Do jakiej figury pasuje najbardziej? Możemy ją nosić zarówno do pracy, jak i także na co dzień. Tenże model sprawdzi się doskonale także w wieczorowej oraz eleganckiej odsłonie. Najlepszym towarzystwem dla ołówkowej oraz wąskiej spódnicy są buty na obcasie.

Jest to idealny fason dla kobiet wysokich. Dzięki szpilkom nawet kobiety niskie mogą wyglądać w niej bardzo atrakcyjnie. W szafie kobiet o figurze klepsydry z całą pewnością znaleźć się powinny spódnice ołówkowe, koszule damskie, modne bluzki czy też marynarki kobiecie. Dla kogo tenże krój będzie jeszcze strzałem w dziesiątkę? Na pewno dla kobiet, które posiadają szerokie biodra czy też naszej sylwetce brakuje w talii wcięcia, dzięki spódnicy ołówkowej możemy sprawić, że nasz figura odzyska proporcje właściwe. Wykorzystajmy ją, aby móc podkreślić swoje atuty oraz także zamaskować niedoskonałości.

U kogo sprawdza się spódnica ołówkowa z wysokim stanem?

Czy zastanawiasz się, dlaczego Marylin Monroe wyglądała w spódnicy ołówkowej tak dobrze? Jest to zasługa nie tylko jej bardzo wąskiej talii, ale także bioder i ramion, których szerokość jest mocno zbliżona. Tenże fason wybierają najchętniej kobiety o proporcjach doskonałych. Czy jednak tylko dla takich kobiet jest spódnica ołówkowa? Komu poza nimi pasuje? Wiesz już, że w niej mogą fantastycznie wyglądać posiadaczki takiego typu sylwetki jak kolumna czy też gruszka. Jeśli chodzi o gruszkę, to biodra nie powinny być jednak zbyt szerokie. Wąska spódnica dodatkowo je podkreśli. Przy tym zaburzając wszelkie proporcje sylwetki. Pomimo, że są modne oraz kobiece, nie każdy nosić może ołówkowe spódnice. Dla kogo model ten jest odpowiednie? Panie z łydkami masywnymi w nich nie wyglądają zbyt korzystnie. Tenże model pogrubić dodatkowo może nogi. Powinny unikać go także posiadaczki sylwetki typu nóżek, która się charakteryzuje szeroki ramionami oraz do tego wąskimi biodrami.