Bershka paski – jak dobrać rozmiar paska?

Bershka paski do spodni to bardzo popularne dodatki zarówno dla kobiet, jak i także dla mężczyzn, który staje się często akcesorium niezbędnym, który pomaga w utrzymaniu nieskazitelnego stylu. Pasek właściwie dobrany świadczy o guście samego właściciela. Nierzadko jednak się zdarza, że znalezienie rozmiaru odpowiedniego dostarczy nam bardzo wielu trudności.

Najważniejsza jest długość paska

Jeśli chodzi o Bershka paski to najważniejszym parametrem jest oczywiście długość paska. To nim się kierujemy przy jego wyborze. Jest ona bezpośrednio liczna bez klamry oraz pamiętać należy, że jest zawsze dłuższa mniej więcej o piętnaście/siedemnaście centymetrów niż wybrać rozmiar odpowiedni. W celu tym należy wykonać pomiar podstawowy, który ułatwi nam zdecydowanie wybór.

Pomiarem najdokładniejszym będzie ten, który wykonamy w pasie w miejscu gdzie nosimy przeważnie pasek. Pamiętajmy, aby koniecznie się mierzyć w stojącej pozycji. Jeśli wiemy już ile wynosi nasz obwód w pasie, to możemy dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar. Pamiętajmy także, że należy dobrać pasek w ten sposób, aby jego długość przy zapięciu na dziurkę środkową była równa naszemu obwodowi w pasie. Dzięki zasadzie ten będziemy mieli dodatkowe miejsce w zasadzie z każdej strony oraz także zapewniony sam komfort noszenia.

Przy wyborze paska skórzanego pamiętać należy o tym, że podczas użytkowania może się on rozciągnąć o jakieś dwa do trzech centymetrów. Spowodowane jest to cechą charakterystyczną dla skóry naturalnej, którą jest właśnie elastyczność. Jest to zupełnie naturalne dla tegoż właśnie rodzaju skóry.

O tym musimy pamiętać

Musimy pamiętać o tym, że sam rozmiar paska jest odległością od samego początku klamry dokładnie do dziurki środkowej, a więc jest to sam obwód wysokości, na którego go nosimy. Zatem jeśli nasz obwód w pasie wynosi dziewięćdziesiąt centymetrów to dla Ciebie idealny będzie pasek w rozmiarze właśnie dziewięćdziesiątki. Przy każdym z pasków na stronie Bershki znajduje się oczywiście tabela rozmiarów. Dzięki niej bez żadnego problemu znajdziemy dla siebie model idealny.

Pomimo tego, że mogło się nam wydawać, że dobór rozmiaru paska jest trudny. Jednak okazuje się, że znając powyższe bez żadnego problemu uda nam się dobrać dla nas rozmiar idealny. Musimy także pamiętać, że powyższe porady dotyczą zarówno kobiet, jak i także mężczyzn. Nie ma żadnych innych parametrów dostosowanych do konkretnej płci. W związku z tym jest to dla nas jeszcze bardziej ułatwiona sprawa. Wystarczy się zmierzyć i dobrać pasek idealny.