Bershka bluzki – jakie modele zakupić?

Wybranie stroju odpowiedniego do pracy może sprawić nam pewien kłopot, szczególnie w sytuacji, w której dopasować się musimy do określonego ściśle dress code’u. Niekoniecznie wszelkie nasze ulubione kreacje będą wówczas pasować. Natomiast świetnie się sprawdzają eleganckie Bershka bluzki.

Jakie bluzki nie pasują do pracy?

Najprawdopodobniej każda kobieta staje przed sporym dylematem związanym bezpośrednio ze strojem do pracy oraz tym samym zastanawia się, które Bershka bluzki sprawdzą się najlepiej. Warto także przekonać się dlaczego z konkretnego fasonu należy zrezygnować.

Wszystko tak naprawdę jest zależne od samego rodzaju pracy. Biurowa praca czy też praca w banku bardzo mocno ogranicza nam wybór. Nie możemy pozwolić sobie na bluzkę, która odkrywa nasze plecy, brzuch czy też ramiona. Nie ma znaczenia, że akurat mamy afrykańskie upały za oknem. Odpadają nam bluzki na ramiączkach czy też krótkie oraz wycięte topy damskie. Trzeba także uważać z samą głębokością dekoltu, aby klient przy pochyleniu nie musiał podziwiać naszego biustonosza.

Niedopuszczalny jest także materiał za bardzo prześwitujący. Koronki owszem wyglądają bardzo kobieco oraz kusząco, jednak w biurze czy też banku mogłoby to rozpraszać niepotrzebnie mężczyzn. Taka bluzka koronkowa nie prezentowałaby się za profesjonalnie i raczej się nadaje na randkę.

Zaś biała bluzka damska jest wyborem bardzo dobrym oraz klasycznym. Jednak na pewno niestosowne będzie ubranie pod nią biustonosza w kolorze dosyć wyzywającym, który się wyraźnie odznacza. Do pracy wybierać najlepiej materiały o bardzo dobrej jakości, które wyglądają przepięknie, ale także oferują nam ogromny komfort noszenia. Bluzki z pracy wykonane z bawełny z całą pewnością są wyborem bardziej optymalnym niż bluzki wykonane z materiałów sztucznych, w których można się łatwo spocić. Warto się czuć nie tylko elegancko, ale także komfortowo. Dlatego też musimy zwrócić uwagę na sam wygląd wybranego materiału. Kolory wyblakłe oraz ślady wyraźne noszenia częstego sugerują nam, że daną bluzkę włożyć można na wycieczkę, ale raczej nie do biura.

Czy możemy połączyć dress code ze swoim własnym gustem?

Wiemy doskonale, że każda kobieta ma swój styl określony oraz czasami biuro strój mocno z nim się kłóci. Bardzo trudno jest wpasować się w ramy określony, kiedy chciałoby się jednocześnie  uwzględnić swoją mocną indywidualność. Najlepiej postawmy na elegancję swobodną, a więc tak zwany smart casual. Do bluzek w tymże stylu pasują najbardziej spodnie klasyczne.