Akcesoria niezbędne w pokoju dziecka

Mówi się, że najważniejszą rzeczą w pokoju dziecka jest łóżeczko. To prawda, niemniej należy mieć na uwadze, że to pozostałe akcesoria przyczyniają się do tego, czy dziecko będzie lubiło spędzać czas w tej przestrzeni. Przejdźmy zatem do produktów, w jakie warto wyposażyć pokój dziecięcy, by maluszek czuł się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Fotel pluszowy

Niezależnie od tego, czy urządzasz pokój dla dziewczynki czy chłopca, jedno jest pewne – zainwestuj w rozkładany fotel pluszowy dla dzieci. To świetne wyposażenie pokoju dziecięcego zarówno pod kątem dekoracyjnym, jak i praktycznym. Tego typu fotelik produkt pełni funkcję pufy, rozkładanego fotelika, praktycznego leżaczka oraz oczywiście zabawki. Na widok fotelika dziecięcego stylizowanego na wzór zwierzątka (np. żyrafy, psa) lub bajkowej postaci (np. Myszki Miki, Świnki Peppy) maluch oszaleje z radości. Zabawka pluszowa w wersji XXL to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Stoliki i krzesełka dla dzieci

Stolik i krzesełka stworzone z myślą o najmłodszych to zestaw mebli, w jaki zdecydowanie warto wyposażyć pokój dziecka – oczywiście w momencie kiedy dziecko potrafi już samodzielnie chodzić i siedzieć. Meble tego typu są niezwykle praktyczne i funkcjonalne – stwarzają dziecku przestrzeń do swobodnych zabaw (malowanie, rysowanie, przeglądanie książeczek), jak również kreatywnych zabaw z rodzeństwem (np. budowanie z klocków). Co ciekawe, zestaw takich mebli może być wykorzystywany zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Na rynku do wyboru mamy różnorodne modele takich zestawów – plastikowe, ale też drewniane. Niezależnie od tego, na jaki zestaw postawimy, sprawdzajmy, czy meble wykonane są z atestowanych i nietoksycznych materiałów.

Lampki do pokoju dziecka

Produkt zapewniający spokojny sen i magiczny nastrój w pokoju dziecka? Czas omówić lampki nocne dla dzieci i niemowląt, które dzięki swoim innowacyjnym funkcjom stają się niezwykle ciekawym i przydatnym wyposażeniem w pokoju maluszka. Na szczególną uwagę zasługują silikonowe lampki szumiące oferujące: kilka trybów i kolorów światła oraz kojące melodie wprowadzające dziecko w stan wyciszenia, a następnie sen. Wykonane są z miękkiego i elastycznego materiału, a ponadto nie przegrzewają się, co sprawia, że dzieci traktują je zarówno jako zabawki, jak i przytulanki. Czego chcieć więcej? 

Wszystkie omówione produkty kupisz w sklepie internetowym Smykoland.

Tagged with: