5 przykładów ciekawych gadżetów biurowych

Praca w biurze nie musi być monotonna i nudna. Jest to miejsce, w którym przeciętny człowiek spędza nawet połowę życia. Warto więc zadbać o to, aby poczuć się tam równie przyjemnie jak w domu.

Jednym ze sposobów na podniesienie komfortu pracy jest inwestycja w różnego rodzaju gadżety biurowe. Ogromny wybór artykułów biurowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. A oto kilka propozycji ciekawych gadżetów, które mogą ułatwić i uprzyjemnić codzienne biurowe obowiązki.

Pojemnik na przybory do pisania z zegarem wielofunkcyjnym

Wielofunkcyjny gadżet, który idealnie wpasuje się w wystrój każdego biura. Pojemnik na przybory to niezbędna rzecz, dzięki której zachowasz porządek na swoim biurku. Na tle zwykłych przyborników, ten model wyróżnia elegancki design, połączenie bieli z drewnem bambusowym. Posiada wbudowany ekran z czterema funkcjami: kalendarz, zegar, wskaźnik temperatury oraz miernik temperatury powietrza. Jest to bardzo przydatne urządzenie w pracy jak i w domu.

Korkowa podkładka pod mysz 3 w 1

Niezwykle ciekawa i przydatna rzecz. Podkładka pod mysz, która jest jednocześnie ładowarką 5W, a może stać się również stojakiem na telefon. Jest kompatybilna z telefonami z możliwością ładowania indukcyjnego. Posiada antypoślizgowy spód, a całości dopełnia elegancki, naturalny wygląd tworzywa korkowego.

Kalkulator z drewna bambusowego

Kolejna rzecz niezbędna w każdym biurze to kalkulator. Drewno bambusowe stało się ostatnio bardzo popularnym tworzywem. Dzięki niemu ten kalkulator jest lekki i przyjemny w użytkowaniu. Bardzo ładnie prezentuje się na biurku. Niezwykle prosty w obsłudze, posiada 12-cyfrowy wyświetlacz. Z tym kalkulatorem każdy polubi liczenie!

Magnetyczne puzzle 3D

Jest to naprawdę niezwykły gadżet, który może służyć jako przycisk do papieru, ale nie tylko. Puzzle mają kształt metalowej kostki na podstawce. Cały przedmiot jest kompaktowy i nie zajmuje wiele miejsca. Posiada elegancki wygląd, może więc pełnić funkcję dekoracyjną. Magnetyczna kostka składa się z 8 elementów. Można ją traktować jako formę relaksu, odstresowującej łamigłówki, gdy akurat zdarzy się gorszy dzień w pracy. Pozwala się odprężyć i zająć czymś myśli i ręce. Warto spróbować!

Kalendarz bambusowy

Ten kalendarz to prawdziwy hit! Znakomicie wpisuje się w trendy proekologiczne. Jest ładny, naturalny i świetnie prezentuje się w przestrzeni biurowej. Kalendarz składa się z bambusowej podstawki oraz kostek, z których można ułożyć datę, zaznaczyć miesiąc i dzień tygodnia. Nazwy są wygrawerowane w postaci trzech pierwszych liter dni i miesięcy w języku angielskim. Cały kalendarz nie zajmuje dużo miejsca, jego wymiary to 13,1cm x 4cm x 5,5cm.

Ten oryginalny gadżet z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród współpracowników i osób odwiedzających twoje miejsce pracy. Będzie też efektowną dekoracją na Twoim biurku.

Na wszystkich opisanych gadżetach można wykonać dowolną grafikę lub logo.  Dzięki temu możesz zwiększyć promocję Twojej marki i wyróżnić się na tle konkurencji. Firmowe gadżety to świetny pomysł na zwiększenie prestiżu Twojej firmy i sposób na reklamę.

Tagged with: