Cofnij czas – nowy program odchudzi Polaków?

0

Palisz papierosy? Pijesz alkohol? Pochłaniasz hamburgery i frytki z prędkością światła? Twój ulubiony sport to leżenie na kanapie? Masz dwadzieścia pięć lat, a Twoje ciało jest sprawne jak u osiemdziesięciolatka? Weź się do roboty i „Cofnij czas”! Tak SWÓJ najnowszy program reklamuje TVN Style. Czy zmieni to nawyki coraz grubszych Polaków?

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe przyzwyczajenia doprowadzają nasze zdrowie do ruiny. A badania niezbicie wskazują, że taki organizm jest starszy niż w rzeczywistości. Czas coś z tym zrobić! Nowy program TVN Style pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub nawet przedwczesna śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy zaciętą walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków a także psychologów. W programie nie zabraknie także uniwersalnych i prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz kształtowania innych dobrych nawyków. Pora „Cofnąć czas” z TVN Style!

Bohaterką premierowego odcinka jest dwudziestotrzyletnia Klaudia, która jeszcze kilka lat temu ważyła sześćdziesiąt osiem kilogramów. W pewnym momencie przestała kompletnie panować nad swoją dietą. Wszechobecny tłuszcz, fast food, napoje energetyczne i tony słodyczy sprawiły, że wskazówka na wadze szybko przekroczyła sto dwadzieścia kilogramów. Otyłość sprawiła, że Klaudia zaczęła mieć problemy nawet z najprostszymi czynnościami takimi jak wchodzenie po schodach. Skomplikowały się także jej poważniejsze plany życiowe. Bohaterka „Cofnij czas” zawsze marzyła o dziecku. Niestety dodatkowe kilogramy uniemożliwiają jej zajście w ciążę. Dwudziestotrzyletnia kobieta zrozumiała, że nie jest w stanie sama poradzić sobie ze swoją sytuacją, dlatego zwróciła się po pomoc do specjalistów. Diagnoza lekarzy brzmi jak wyrok. Czy mimo wszystko młodej kobiecie uda się pozbyć nagromadzonych kilogramów i zostać mamą?

Premiera: 20 września, niedziela, godz. 12.40

Źródło: www.tvn.pl

1 of 1

Leave A Reply