Moda męska: Vistula wiosna – lato 2016: kulisy sesji [ZDJĘCIA]

0

Spektakularne krajobrazy hiszpańskiej wyspy Fuerteventura stały się tłem najnowszej sesji Vistuli na sezon wiosna – lato 2016. Sesja zdjęciowa odbyła się na Playa de Cofete, a głównym bohaterem kampanii jest pewny siebie mężczyzna. Piękne, morskie widoki z jednej strony,  z drugiej krajobraz niczym z dalekiego Dzikiego Zachodu, po środku duża, dzika plaża.

Dojrzałość, zadziorność, młodzieńczy bunt i siła – to cechy wyróżniające mężczyznę Vistuli. I to wyróżnia mężczyznę, który jest twarzą kolekcji wiosna – lato 2016.

Przed obiektywem stanął Jarrod Scott, światowej sławy model, mający na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Tom Ford, Chanel czy Jean Paul Gaultier. Australijczyk o włoskich i niemieckich korzeniach. Prywatnie entuzjasta wyścigów samochodowych. Swoją karierę zaczynał jednak od… gry w piłkę nożną. W jednym z klubów piłkarskich wypatrzyli go agenci paryskich pokazów mody, dzięki czemu Scott niemal wprost z murawy boiska trafił na wybieg u Givenchy’ego.

Od tego czasu Scott regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych najlepszych domów mody, w tym m.in. u Jimmy’ego Choo, gdzie pozował u boku swojej słynnej rodaczki Nicole Kidman, a także w sesjach i edytorialach międzynarodowych magazynów: Vogue Homme, Numero czy GQ.

Sesja zdjęciowa nie należała do najłatwiejszych.

– Fuerteventura, choć oddalona zaledwie sto kilometrów od Afryki i uważana za wiecznie słoneczną wyspę, przywitała nas deszczem i porywistym wiatrem – mówi Wojciech Bednarz, projektant marki. Jak przyznaje, nieprzewidywalna i zmienna aura, podobnie jak zróżnicowany krajobraz – od rajskich plaż po wulkaniczne skały – poskutkowały jednak wyjątkowo dynamicznymi i przykuwającymi uwagę zdjęciami. Żywą kolorystykę i przebojowy charakter nowych modeli garniturów, sportowych kurtek, spodni i szortów dodatkowo podkreśliły uchwycone na zdjęciach barwne kite’y i deski ze słynnej, miejscowej szkoły kite – i windsurfingu Rene Egli.

vistula  vistula backstage

vistula backstage vistula backstage

vistula backstage vistula backstage

vistula backstage vistula backstage

vistula backstage vistula backstage

vistula backstage vistula backstage

vistula  vistula

vistula  vistula

vistula  vistula

vistula vistula

Kolekcja na wiosnę i lato 2016 już dostępna w sprzedaży od lutego 2016 w salonach firmowych Vistuli oraz na www.vistula.pl

 

1 of 1

Leave A Reply