Makijaż Oka Sylwester 2016 Trendy

0

Makijaż Oka Sylwester 2016 Trendy to powrót stylu  glamour w makijażu.

- Jednym słowem wracamy do brokatów, do wszelkiego rodzaju drobinek, także błyszczymy w Sylwestra i karnawale. W tym sezonie królować będzie oko, które można bardzo fantazyjnie podkreślić- mówi Edyta Fit-Abramik, makijażystka Maybelline.

- Można pokusić się o kreskę kolorową wypełniając w ten sposób makijaż. Możemy się pokusić oczywiście o kolory: fiolety, wszelkiego rodzaju zielenie, szarości, granaty, ale i bordo. W tym sezonie bardzo mocno króluje nam kolor bordowy .

Warto także pamiętać, że Sylwester jest taką nocą kiedy możemy pozwolić sobie na więcej. Możemy zupełnie zmienić swój image. Jak najbardziej możemy zaszaleć właśnie przede wszystkim z tym błyszczeniem, ze złotem, ze srebrem. Sama kreska może także być bardziej wyrazista.

Możemy pociągnąć troszeczkę dalej tę kreskę. Możemy podkreślić mocniej usta. Jeżeli chodzi o kolory to nadal króluje nam fuksja i wszelkiego rodzaju czerwienie – dodaje Edyta Fit-Abramik, makijażystka Maybelline- Nie można także zapomnieć o wymodelowaniu twarzy. Modelujemy jak najbardziej bronzerami, podkreślamy różem, a rozświetlamy rozświetlaczami.

 

 

www.newsrm.tv

Leave A Reply