WARSZAWA: Spotkanie Prestige Galaxy Club Christmas with Music 10.12.2017

0

Zbliżają się święta i koniec roku, nadchodzi czas podsumowań, czas spotkań w gronie przyjaciół i rodziny, serdecznych rozmów.


Dlatego i my Prestige Galaxy Club oraz sowoman.pl zapraszamy Was na ostatnie w tym roku spotkanie, abyśmy mogli złożyć sobie życzenia, podsumować mijający rok, wymieniając się refleksjami na temat dotychczasowych spotkań, a także wysłuchać waszych sugestii dotyczących spotkań klubu w 2018 roku.
Chcemy w miłym nastroju i luźnej atmosferze przy muzyce, nawiązującej do świąt, pobyć z Wami zanim zacznie się szał świątecznych porządków i zakupów.
Serdecznie zapraszamy też osoby, które u nas jeszcze nie były, a chciałyby uczestniczyć w naszym świątecznym spotkaniu.
Ze względu na to, że chcemy zaproponować drobne świąteczne przekąski tym razem oczekujemy potwierdzenia Waszej obecności do 4.12.2017 w wiadomości na FB lub pod mailem: sowoman.pl@gmail.com
Serdecznie zapraszamy. Bądźcie z nami w tym dniu, abyśmy mogli złożyć sobie świąteczne życzenia.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 10.12.2017

Godzina: 17:00

Bilety: 35 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz również klikając TUTAJ

Zapraszają organizatorzy

Sowoman i PG

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

Leave A Reply