Warszawa: Spotaknie Prestige Galaxy Club 29.06.2017

0

Już w najbliższy czwartek odbędzie się w Warszawie kolejne spotkanie klubu Prestige Galaxy Club z cyklu Power Hour Beauty and Passion with Music

2017-06-29-- Plakat 2
“JEŚLI CHCESZ SOLIDNIE ZADBAĆ O SIEBIE OPOWIEM CI CO TO JEST KOLAGEN NATURALNY I JAK WIELE MOŻE…”
O polskim kolagenie naturalnym opowie z pasją jego orędowniczka Mira Kopańska, od kilku lat stosująca ten produkt i kosmetyki tworzone na jego bazie. Dla chętnych możliwość skorzystania z zabiegu kolagenowego na dłonie lub na twarz.

„THE ROLLING STONES – ENERGIA ROCKA BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH”
Tematyką drugiej części spotkania, którą poprowadzi lider zespołu Rockcover Robert Lewandowski, będzie muzyka zespołu The Rolling Stones, który w tym roku obchodzi jubileusz 45 lecia. Nakład ze sprzedaży wszystkich albumów zespołu sięgnął sumy 250 milionów egzemplarzy na całym świecie

A po koncercie networking i zakończenie spotkania oraz niespodzianka od Klubu Prawnika, dla tych którzy skorzystają z Menu Klubu.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 29.06.2017

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz klikając TUTAJ

2017-06-29-- Plakat 3

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

Leave A Reply