Pomaganie jest Trendy

0

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 Przekazując 1%  swojego podatku dla Natalii  Toepler, w rubryce  wnioske o przekazanie 1% podatku należnego organizacji pożytku publicznego:
-numer KRS : 0000270809
-  fundacja Avalon z dopiskiem Toepler, 3043

Nazywam się Natalia Toepler, mam 25 lat. Cieszyłam się tym, co daje każdy nowy dzień, studiowałam, pracowałam. Dnia 28 marca 2013 r. zdiagnozowano u mnie ziarnice złośliwą stadium III (chłoniak Hodgkina – choroba nowotworowa układu chłonnego). Po rocznej terapii, która pogorszyła mój stan zdrowia do nawrotu choroby wraz z nowymi ogniskami, zdecydowałam się wyjechać z kraju i zacząć walkę o życie na terenie Niemiec, w szpitalu w Berlinie. Tam przeprowadzono kolejne cykle chemioterapii, wykonano autoprzeszczep oraz radioterapię. Było to kolejne 11 miesięczne leczenie – ciężkie, ale udało mi się, wygrałam nowe życie! Na chwilę obecną organizm jest bardzo słaby, walczy z bakteriami i infekcjami. Lekarze zdecydowali o podjęciu następnej terapii, tym razem wzmacniającej, która wymaga kolejnej hospitalizacji. Stąd apel o Państwa pomoc, ponieważ terapia pochłania ogromne zasoby finansowe.
Pomaganie jest trendy, to wspaniała inicjatywa, która zrodziła się w głowach, a przede wszystkim sercach, kilku młodych mieszkanek Szczecina pod koniec stycznia 2014. Zrodziła się z potrzeby pomocy dziewczynie takiej, jak one same. Młodej, utalentowanej, pełnej marzeń i perspektyw na całe życie, które niestety, zatrzymała poważna choroba.
Pomaganie jest trendy powstało w trakcie rozmowy przyjaciółek Natalii, które próbowały znaleźć sposób na zdobycie środków na dalsze leczenie. Z podłogi w pokoju jednej z dziewczyn, pomysł na zorganizowanie imprezy charytatywnej, trafił na Facebooka w kilka chwil i jeszcze szybciej poruszył setki ludzi. Odzew zaskoczył pomysłodawczynie inicjatywy oraz dał nadzieję na sukces. Kwota do zebrania, której dąży Pomaganie jest trendy to około 500 tysięcy złotych. Tyle będzie kosztowało leczenie, opieka oraz rehabilitacja Natalii. Ministerstwo Zdrowia rozkłada ręce, ponieważ lek nie jest wpisany na listę refundacji.

Leave A Reply