Piekielny Hotel z Małgorzatą Rozenek – zapowiada się ciekawy, niegłupi show TVN?

0

 W wiosennej ramówce TVN ma pojawić się, zapowiadany na hit, program – oczywiście zwyczajem TVN-u na zagranicznej licencji – Piekielny Hotel. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem już nieco znudzona kopiami show, które oglądałam w oryginale na innych kanałach. Tym razem może się jednak okazać, że stacja ciekawie i oryginalnie skopiuje sprawdzony na zachodzi patent. Właściwe wszystko na to wskazuje.

“Piekielny Hotel” to polska wersja “Hotel Hell”

Program, który obejrzymy wiosna powstał na licencji “Hotel Hell” – show, które odniosło ogromny sukces. Zapewne jedną z głównych przyczyn był Gordon Ramsey – charyzmatyczna i nieokrzesana postać, z rodzaju tych, których nienawidzimy, ale nie możemy oderwać wzroku od ich poczynań. To mechanizm, który określam mianem “dodam głosu, żeby lepiej słyszeć te wkurzające argumenty”:)

Małgorzata Rozenek, z tego co wiem, nie budzi aż takiej zapiekłej niechęci, na pewno jednak, swoją wszechogarniającą doskonałością, wywołuje, zwłaszcza w niejednej z nas, pań – co najmniej zawiść. Nie bez powodu tak niezwykle wysoką klikalność miały wszelkie artykuły z cyklu “Rozenek korzysta z usług sprzątaczki i przytyła” i.t.p. Na eksploatację i podsycanie takich uczuć liczy zapewne producent. Może już zacierać ręce, bo o programie mówi się dużo jeszcze przed premierą. A właśnie. Dlaczego? Skuteczny PR czy prawdziwy hit?

“Piekielny Hotel” – na czym będzie polegał program

“Piekielny Hotel” będzie podobny do “Kuchennych Rewolucji”. Oznacza to, że prowadząca odwiedzi podupadające hotele będzie się im starała przywrócić dawna świetność. Czy też po raz pierwszy pokazać, na czym ich świetność ma polegać.

Dlaczego warto zapoznać się z tym programem? Może nie dla samej Rozenek czy odgrzewanego formatu, sadzę jednak, że show doskonale pokaże kulisy polskiego hotelarstwa. Warto zajrzeć pod hotelowe łóżka czy sprawdzić, jak naprawdę sprzątane są łazienki. Że show będzie wyreżyserowane? A no będzie:) Nie jesteśmy jednak członkami sanepidu czy naukowcami a widzami, szukającymi dobrej rozrywki. Takiej rozrywki dostarczy nam, jak sadzę, właśnie “Piekielny Hotel”.

Piekielny Hotel – wideo

Leave A Reply