Cała prawda o zespole GONTI tylko w SoWoman.pl

0

SoWoman miała przyjemność przeprowadzić wywiad z młodymi i utalentowanymi ludźmi. Piękna Pani Ewelina oraz dwóch przystojnych Panów: Sebastian i Patryk, czyli zespół GONTI.

Pomysł zrodził się w sercu Sebastiana, który postanowił spełnić swoje marzenie i podzielić się z nim z resztą świata. Sebastian stworzył zespół wraz z przyjacielem Patrykiem, którego można również oglądać na ekranach telewizyjnych między innymi w “Miłość na bogato” czy “Miłość w rytmie disco”. Po wielu castingach do zespołu dołączyła Ewelina.

Pierwszy koncert odbył się 15 sierpnia 2014 roku w Radzyminie. Było to wspaniałe przeżycie, które pozostanie w pamięci zespołu do końca życia. Pierwsze słowa jakie wy powiedzieli na scenie to:  Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie, cieszymy się że możemy zagrać w Radzyminie w rodzinnej miejscowości – mówią Sebastian i Patryk.

- Teksty powstają prosto z serca. Na koncertach dajemy z siebie wszystko. Później jest taki moment, w którym trzeba podsumować swoje przeżycia i wyrazić siebie, wtedy najlepiej jest przelać swoje emocje i przemyślenia na kawałek papieru – mówi Sebastian.
“Wiesz jak bardzo kocham Cię “ miał premierę w Walentynki. Jest to najnowszy klip, który podbił Nasze serca.

Najbliższy koncert odbędzie się 13 marca w ExplosionClub w Warszawie, a tymczasem posłuchajmy jak grają GONTI w swoim najnowszym klipie.

O przeżyciach zespołu GONTI przeczytacie już niebawem w Wywiadach SoWoman.pl

Małgorzata Melon, Paulina Badoń

 

 

1 of 1

Leave A Reply