You Can Dance 2015: W trzecim odcinku zmierzą się ze sobą B-boye

0

Ósmy sezon You Can dance jak na razie nas nie rozczarowuje. Castingi są emocjonujące a poziom tancerzy wysoki. W tej edycji wielu jest zwłaszcza b-boyów, co okazało się niemałym wyzwaniem dla jury. Ostatecznie Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin egurrola zdecydowali, ze po praz pierwszy odbędzie się bitwa b-boyów.

W trzecim odcinku ósmej serii You Can Dance nie zabrakło emocji. Jury aż od nich szalało: Michał Piróg pochłonięty występem jednego z uczestników zaczął nawet śpiewać. Stało się tak gdy zobaczył przepiękny taniec inspirowany baśnią “Kraina Lodu”.

Oprócz tego 16 marca o 21:30 zobaczymy również b-boyów, którzy wyjątkowo “obrodzili” w tej edycji.

Uczestnicy I edycji pojechali na warsztaty do Paryża. Podczas II – obóz treningowy odbył się w fascynującym Buenos Aires. Finalistów III sezonu wyłoniono po eliminacjach, które miały miejsce w przepięknej scenerii Barcelony. Natomiast IV seria powstawała między innymi w Lizbonie. W V sezonie warsztaty zorganizowano w Tel Avivie, w VI w Casablance. W VII edycji, realizowanej w 2012 roku, uczestnicy pojechali do Santa Cruz. W tym roku tancerze „You Can Dance – Po prostu tańcz!” otrzymali bilety do Sewilli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply