Takich butów jeszcze nie widziałam !

0

Po pracy przyszedł czas na relaks. Kiedy nadeszła ta właściwa pora, odetchnęłam głęboko i zastanowiłam się co tu zrobić przyjemnego dla siebie. Przypomniało mi się, że moi znajomi poszukują nożyczek do ziół. Sprytnie wykorzystałam ten argument. Oczywiście nożyczki połączyłam w myślach z sukienkami, bluzkami, torebkami i innymi. Szybko pojawił mi się uśmiech na twarzy, bo już doskonale wiedziałam jaki sklep odwiedzę.  I co robi kobieta, która od dwóch miesięcy nie była w żadnym sklepie odzieżowym? Z automatu podejmuje decyzję: “Idę!”

Poszłam.

Przebierałam, oglądałam, przymierzałam, sprawdzałam, porównywałam, jadłam, wąchałam, testowałam… A wszystko to w jednym miejscu! Wyobrażacie sobie?

Szukałam czegoś wyjątkowego. I znalazłam. Moją uwagę przykuły wysokie trampki.

trampki

Skórzane, niedrogie, w dodatku srebrne. Z zamkiem na podeszwie…

- Hmm – myślę sobie – całkiem oryginalne. Zaintrygowały mnie. A właściwie ten zamek. Wzięłam jeden but do ręki, wnikliwym okiem sprawdziłam podeszwę. I cóż się okazało? Dwa w jednym! No takich butów to ja jeszcze nie widziałam!

 trampki Trampki

 Trampki

Niesamowite, prawda? Trampek i klapek. W zależności od pogody, stroju, nastroju… Jak kto chce!

Po dwóch godzinach mojego relaksu, w ramach aktywności fizycznej, zrobiłam sobie półgodzinny spacer po Stolicy. Bez trampek… Bo były za duże. Za to mam nożyczki do ziół :)

Warszawa wieczorem

Leave A Reply