WROCŁAW: Majówka 2015 – Atrakcje w Ogrodzie Botanicznym

0

Mieszkasz we Wrocławiu a nie masz pomysłu na majówkę. A może wybierasz się do tego miasta na początku przyszłego miesiąca? To bardzo dobrze:) W Ogrodzie Botanicznym czeka na ciebie i całą twoją rodzinę sporo rozrywek. Ja byłam na Majówce Tumskiej w zeszłym roku. Przypadkowo. Wiem jednak, że i w 2015 r. udam się do Wrocławia, bo naprawdę warto. 

- To taki kolorowy piknik – tak Majówkę Tumską kwitowały dzieci, które pytałam o to wydarzenie. Dorośli widzą imprezę w Ogrodzie Botanicznym nieco inaczej.

- Wraz z początkiem maja warto udać się do Wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, gdzie każdego roku odbywa się Majówka Tumska. W trakcie pikniku rodzinnego, który na stałe wpisał się w kalendarz kulturalny Wrocławia zaplanowaliśmy szereg atrakcji m.in.: pokazy i animacje dla dzieci Berek, występy muzyczne, jarmark różności – kramy z rękodziełem, wyrobami artystycznymi i żywnością ekologiczną oraz konkursy dla dzieci. Atrakcją dla najmłodszych z pewnością będzie wioska indiańska Pocahontas – mówi Aleksandra Libera, organizator wydarzenia z Fundacji Pro Culturae Bono.

Majówka Tumska to rzeczywiście zarówno kolorowy piknik, jak i wydarzenie kulturalne, bogate w koncerty i pokazy – tańca, rzemiosła, sztuki:

 

1 of 1

Leave A Reply