WARSZAWA: Teatr Ochoty po generalnym remoncie

0

Doskonała wiadomość dla miłośników Teatru Ochoty, ale także dla tych mieszkańców Warszawy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać tej sceny. Teatr Ochoty przeszedł gruntowny remont. Poprawiono nie tylko akustykę, ale również dobudowano kawiarenkę dla gości, magazyny, sale konferencyjne a także zmodernizowano wentylację. 

Oficjalne otwarcie sceny na Ochocie połączone z premierą spektaklu „33 powieści, które każdy powinien znać” zostało zaplanowane na 27 marca 2015 roku. Spektakl powstaje we współpracy Igora Gorzkowskiego z grupą młodych aktorów wyłonionych w otwartym konkursie POLOWANIE NA MOTYLE II. To pierwszy punkt nowego programu artystycznego Teatru Ochoty skierowanego do młodych twórców teatralnych oraz młodej widowni teatralnej.

Do końca sezonu repertuar teatru wzbogaci się również o spektakl Antoniego Ferencego (młody reżyser i dramatopisarz zadebiutował na deskach Teatru Soho w grudniu 2014 roku spektaklem „Upadek pierwszych ludzi”) oraz reżyserski debiut Aniki Idczak, laureatki pierwszej edycji POLOWANIA NA MOTYLE.

Remont obiektu był możliwy dzięki środkom miasta i funduszom europejskim w ramach “Mikroprogramu Rewitalizacji Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy”.

1 of 1

Leave A Reply