Warszawa: Spotkanie Prestige Galaxy Club 9.11.2017 Power HOUR

0

9 listopada o godzinie 19.00 kolejny raz zapraszamy Was do przyjaznego muzyce i naszym pasjom Klubu Prawnika na kolejne spotkanie naszego Prestige Galaxy Club w ramach cyklu Beauty, Passion with Music. Jest to już ósme nasze spotkanie- nie może Cię na nim zabraknąć.

Część pierwszą spotkania poprowadzi JERZY DROZDOWSKI – coach, konsultant, trener sztuk walki i trener w biznesie. Posiada doświadczenia z zarządzania w dużych międzynarodowych firmach. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch wspaniałych córek. Zainteresowany na całego życiem. Chętnie dzieli się doświadczeniami. Opowie nam o tym jak żyć w zgodzie ze sobą,a przy okazji opowie o swojej drodze ze sztukami walki i ich zastosowaniem w codziennym działaniu;będzie mozna z nim o tym porozmawiać, a dla zainteresowanych pokaże proste ćwiczenia :)

POGÓDŹ SIĘ ZE SOBĄ – czyli jak w prosty sposób być Samemu ze Sobą w trudnych chwilach i rozwijać swoje umiejętności współodczuwania. Współdziałanie umysłu i ciała w świadomy sposób. Dobra droga do czucia się komfortowo w swojej „skórze”.

Część drugą spotkania wypełni muzyka z pogranicza rocka, muzyki etnicznej i medytacyjnej, którą we własnej aranżacji i interpretacji przedstawi lider zespołu “ROCKCOVER” ROBERT LEWANDOWSKI.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 9.11.2017

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz klikając TUTAJ

Zapraszają organizatorzy

Sowoman i PG

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

Leave A Reply