Warszawa: Spotkanie Prestige Galaxy Club 27.04.2017

0

Już w najbliższy czwartek odbędzie się w Warszawie kolejne spotkanie klubu Prestige Galaxy Club z cyklu Business with Music.
O swojej pasji opowie Ewa Zabaryło, ilustratorka i malarka, założycielka bloga Czarci się jara.
Gościem będzie również Krzysztof Piskorski, który zasiadał w jury Festiwali im. Krzyszfofa Klenczona w Pułtusku. Opowie on o życiu właśnie tego artysty, lidera zespołu Czerwone Gitary oraz Trzy Korony. Na scenie zaś wystąpi Robert Lewandowski, lider zespołu Rockcover, który zagra dla Was kawałki nawiązujące do opowieści Krzysztofa Piskorskiego. Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 27.094.2017

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz klikając TUTAJ

Agenda wydarzenia

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

1 of 1

Leave A Reply