Warszawa: Spotkanie Prestige Galaxy Club 19.10.2017

0

 

Aby ocieplić atmosferę deszczowej jesieni dnia 19 października o godzinie 19.00 zapraszamy Was do Klubu Prawnika na kolejne spotkanie naszego Prestige Galaxy Club w ramach cyklu Beauty, Passion with Music.

Część pierwsza spotkania składa się z 2 modułów:
1) “KOLAGEN NATURALNY -MOJA PASJA”
O polskim kolagenie naturalnym opowie z pasją jego orędowniczka Mira Kopańska, od kilku lat stosująca ten produkt i kosmetyki tworzone na jego bazie.
2)”JEŚLI TYLKO ZECHCESZ MOŻESZ MIEĆ DOMOWE SPA”
Stylistka branży beauty Hanna Skorupska przedstawi Wam ostatnią nowość na rynku beauty, urządzenie do zadbania o swoją skórę poprzez odpowiednie odżywianie jej i stymulację. Pokaże też jak szybki efekt można nim uzyskać, a także wyjaśni co zrobić aby ten efekt zachować na długo.

Część druga to “NASTROJOWO BALLADOWO”
Utwory znanych na świecie zespołów i wykonawców z lat 1960-2000, głównie ze stylistyki pop, we własnej aranżacji i interpretacji przedstawi lider zespołu “ROCKCOVER” Robert Lewandowski.

A po koncercie networking i zakończenie spotkania .

Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 19.10.2017

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz klikając TUTAJ

Zapraszają organizatorzy

Sowoman i PG

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

Leave A Reply