Warszawa: Spotaknie Prestige Galaxy Club 25.05.2017

0

Już w najbliższy czwartek odbędzie się w Warszawie kolejne spotkanie klubu Prestige Galaxy Club z cyklu Passion with Music.
Część pierwsza spotkania to:
“MOJA PASJA – MOJA PRACA”
O legendach i ciekawostkach dotyczących diamentów opowiedzą Ewelina Tobiasz oraz Zdzisław Majkowski z firmy ATT Investments.
„NIEGRZECZNI CHŁOPCY Z LIVERPOOLU”
Tematyką drugiej części spotkania, którą poprowadzi lider zespołu Rockcover Robert Lewandowski, będzie wpływ muzyki folk i ethnic w twórczości zespołu The Beatles.

A po koncercie networking i zakończenie spotkania oraz niespodzianka od Klubu Prawnika, dla tych którzy skorzystają z Menu Klubu.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Klub Prawnika.

Gdzie?:  Warszawa

Miejsce: Klub Prawnika, ul. Wronia 45/ róg Kotlarskiej

Data: 25.05.2017

Godzina: 19:00

Bilety: 20 zł Liczba miejsc ograniczona.

Zapisać się możesz klikając TUTAJ

 

———————————————————————————————————————————————————

Prestige Galaxy Club to społeczność aktywnych i przedsiębiorczych osób, doceniających „dobre życie” w szerokim rozumieniu tego słowa, które szukają nowych kontaktów, chcą budować relacje z innymi, a przy tym przebywać w interesującym, niebanalnym towarzystwie, wymieniając się doświadczeniami, miło i twórczo organizować swój wolny czas. Misją Klubu jest stworzenie środowiska osób zadowolonych z życia, potrafiących zadbać o siebie i swoje otoczenie, zrelaksowanych, otwartych na innych, cieszących się relacjami i dzielących swoimi zainteresowaniami, którzy dążą do rozwoju i życia zgodnie ze swoją pasją.

Leave A Reply