WARSZAWA: Gdzie na grilla 2015 – najlepsze miejsca na smażenie kiełbasek w stolicy

0

Lubicie grillować? Pogoda co prawda jest nadal bardzo zmienna, ale już wkrótce, już za parę dni, ustabilizuje się na tyle, że będzie można wreszcie wrzucić na ruszt wymarzone podczas mroźnych dni i śnieżnych Świąt Wielkanocnych kiełbaski. Tylko gdzie to zrobić? Mieszkańcy Warszawy nie mogą narzekać – jest kilka przyjemnych miejsc, gdzie można legalnie rozpalić grilla czy ognisko. Należy jednak uważać, bo za grillowanie w miejscu niedozwolonym słono zapłacimy. Już taniej wyjdzie nam zaproszenie grupy znajomych na najdroższy obiad w mieście.

Warszawa – parki, w których można rozpalić grilla [2015]

W stolicy bezpiecznie i legalnie grilla rozpalimy w Parku Skaryszewskim, Praskim, Fosa i Stok Cytadeli, Górczewska, OPAK (róg Podskarbińskiej i Grochowskiej)

Warszawa – plaże, na których można rozpalić grilla [2015]

W stolicy bezpiecznie i legalnie grilla rozpalimy na plażach na Saskiej Kępie, przy zoo oraz nad Wisłą przy ul. Krynicznej.

Warszawa – lasy, w których można rozpalić grilla [2015]

W stolicy bezpiecznie i legalnie grilla rozpalimy w Lesie Kabackim i Młocińskim. Możemy zorganizować tam również ognisko, ale w specjalnie wyznaczonych do tego miejscach. W Lesie Kabackim są rewelacyjne miejsca do grillowania i na ognisko – z drewnianymi wiatami i malowniczym widokiem. Wieczorem uważajmy jednak na złodziei, którzy umiłowali sobie to miejsce, wiedząc, że podczas ogniska często zostawiamy plecaki w wiacie i tracimy czujność.

1 of 1

Leave A Reply